Usta yeni yönetime ateş püskürdü: Haysiyet cellatları!

Usta'dan flaş sözler

Trabzonspor 04.10.2018, 14:03 04.10.2018, 14:49
Usta yeni yönetime ateş püskürdü: Haysiyet cellatları!

Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'un bağımsız denetim kurulu raporu doğrultusunda hukuki işlem başlatacağı eski başkan Muharrem Usta sosyal medyadan mevcut yönetime ateş püskürdü.

Usta yeni yönetime "haysiyet cellatları" şeklinde seslenerek  "Size yazıklar olsun! Siz Trabzonspor’lu iseniz  ben değilim. Bu yönetimin derdi TS değil benim. Size bu kadar iyi niyete değmezmiş.  Mahkemeye gidiyorsanız ben de gidiyorum o zaman. Size bağış da yok. Şimdi ben de gereğini yapacağım." ifadelerini kullandı.

Usta ayrıca bir de çağrıda bulunarak "TS yönetim  açık önerimizdir. Eğer amacınız şeffaflık ise... Dönemimiz dahil son 10 yılın hesaplarının bağımsız ve saygın bir kurum tarafından incelenmesini (four big) öneriyoruz. Hadi buyrun ! Hatta, inceleme masrafları dahi tarafımızdan karşılanacaktır" dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (36)
İsa Sayar 1 yıl önce
Öyle 35 yaşındaki adamlara on milyonlarca Euro verirsen biri çıkar hesabını sorar. Hiç ağlama.
roket 1 yıl önce
hepiniz yanlış biliyorsunuz, adam kucka manejer parasini fazla verdiğini söyledi zaten, ayrıca cebimden ödedim dedi. haricen 3 oyuncu için yazılı 13 milyon euro teklif etti bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayin
İsa Sayar 1 yıl önce
Kucka'nın sözleşmeyi incele. 1.5 milyon euro imza parası, 900bin eurp menajerlik parası, 1.5 milyon euro imaj bedeli(?). Hepsi de Euro cinsinden. Bu yanlış transfer diye geçiştirilemez. Kötü niyet var.
necati 1 yıl önce
yanlış transfer olur, suç da değildir. Bence bu adamın suçu daha büyüktür, özerin evrağına imza atmayıp bilerek fazla tazminat almasını sağlamak gibi. Yoksa dava edilmezdi. İşin ucu ersuna ve menajerlik şirketine de dokunur
Fatıh 1 yıl önce
Mahkeme dıyınce meden tutustun ..ıho donemıde ıncelenmelı
Hüseyin Başal 1 yıl önce
Hukuki dayanağı olmamasına ramen zararı karşılayacağım diyen eski başkanımıza dava açmak küstürmek neyin kafası. bu kulup gün gelir başkan bulamaz. sponsor bulamaz ayıp
Mustafa 1 yıl önce
Böyle başkan bulacağına hiç bulamasın zaten
yasar 1 yıl önce
Hadi bakalım Hacısalihoğlu dürüst olun da hep beraber sizi destekleyelim. Yönetiminiz , uslübunuz yanlış, adam gibi Usta ile oturup konuşsanız bunlar olmaz, camia böyle yönetilmez. Devir kavga devri değil, hoşgörü ile yaklaşılmalı, varsa hatası olan hatasını çeksin ama bu yöntemle olmaz.
sedat 1 yıl önce
ustayi yedirmeyizzz
EA7 1 yıl önce
TS’ye zarar verdi
Temel KARA 1 yıl önce
Takım biraz ışık verdiya hemen birbirinizi yiyin beter olun sizler Trabzonsporlu iseniz maçlara giden yüzbinlerce taraftar hangi takımlı. sizlerde yüzde yok astar da pişkinsiniz pişkin. ..
..
Yilmaz.baltas 1 yıl önce
Utanmuyorsunuz değil mi?
Maçkali 1 yıl önce
Adamda hodri meydan diyor. Bu adam kabul etmedimi 36 bin para verecegini,mevcut yönetim neden işi mahkemeye götürüyor da uzatıyor.3 katını mi alacaklar acaba. Uğraşmaya bayılıyor bu yönetim,transfer de de aynısını yaptı düştüler bi iranlının peşine hosseinin,adamın kendi davasına ortak oldular,ne meraklılar. Neyse sonunda ts kazansinda kim kimi kime verirse versin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@