Usta ve Hacıosmanoğlu tesislerde buluştu

Trabzonspor'un haftasonu yapılan Olağan Genel Kurulu'nda başkan olarak seçilen Muharrem Usta, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine giderek ibrahim Hacıosmanoğlu ile bir araya geldi. Daha önce yönetimle beraber tesislere gideceği ifade edilen Muharrem Usta'nın he

Trabzonspor 07.12.2015, 19:56
Usta ve Hacıosmanoğlu tesislerde buluştu

Trabzonspor'un haftasonu yapılan Olağan Genel Kurulu'nda başkan olarak seçilen Muharrem Usta, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine giderek ibrahim Hacıosmanoğlu ile bir araya geldi.

Daha önce yönetimle beraber tesislere gideceği ifade edilen Muharrem Usta'nın henüz mazbata almadıkları için tek başına tesislere gittiği ve İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir süre görüştüğü öğrenildi. Bu görüşmede Hacıosmanoğlu'nun Usta'ya başarı dilediği belirtildi.

Yorumlar (4)
zafer Turalı 5 yıl önce
ihoooo kulüple artık işin misin kalmadı. uzak dur bizden lütfen. birileri anlatsın ihoooo seçimi kaybettiğini. garibim hala şoktan kurtulamadım. yazık çok üzüldüm.
Erdogdulu 5 yıl önce
Seninhala ne isin var orda gitda
ts 5 yıl önce
İho defol git artik
bravo. 5 yıl önce
birlik beraberlik olunmasi cok iyi trabzonspora bu lazim. herkesin görmek istedigi bu. Iho tüm hatalarina ragmen ts ile hala, ya giden digerleri nerde? sözde tslular.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@