banner491

Usta: Üzgün değil sevinçliyiz çünkü sağlam geliyoruz!

Muharrem Usta mağlubiyete rağmen takımdan umutlu olduğunu belirtti.

Usta: Üzgün değil sevinçliyiz çünkü sağlam geliyoruz!
banner455
banner432
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, sosyal medyadan taraftara ve camiaya umut dolu mesajlar verdi.

4-3 kaybedilen Beşiktaş maçı sonrası yine de övgü alan takımın yılın en iyi maçını çıkarttığını kaydeden Muharrem Usta "  8 Nisan Cumartesi.TS-BJK maçı yılın en iyi maçıydı.Bu tarihin önemi ileride daha iyi anlaşılacaktır. Neden mi... birlikte doğru yoldayız. TS-BJK maçının kazananı milyonlarca futbolseverdi. Harika bir ortam ve harika bir maçtı. Üzgün değil sevinçliyiz...çünkü; sağlam geliyoruz. Takımına bu kadar aşık olan kaç şehir vardır ki Dünya'da. TS-BJK maçı... bizim adımıza gelecekte en iyi olmanın dönüm noktasıydı. Bazen kazanarak; ama... bazen de kaybederek geleceği inşa edersiniz. Unutmayalım ki... hayat acısıyla ve tatlısıyla güzeldir. Son olarak...Bordo mavi aşk buna derler. Harika koreografisiyle muhteşem atmosferi bize yaşatan taraftarımıza saygı ve sevgilerimizi sunarız." ifadelerini kullandı.

Usta ardından taraftar ve atmosferi gösteren bir video paylaşarak "Harikasınız bu bir süreç. İnşallah sonu da mutlu olacak" notu düştü.

Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2017, 19:37

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Malkoç
Malkoç - 3 yıl Önce

Yenilgi bizi üzmedi. Biz de iyi oynadık. Maçın hakkı beraberlikti. Ancak bu şunu gösterdi ki kulübedeki oyuncular daha önemli. Seneye kulübeyi de güçlü tutarsak işi bitiririz. Bunun için direkt oynayacak 4 ya da 5 oyuncu daha gerekir.

Ayaar
Ayaar - 3 yıl Önce

Bu yenilgi hepimizi üzdü, ancak şunu görmek açısından iyi oldu, takımın kadrosu şampiyon luk için yetersiz

FERŞAD
FERŞAD - 3 yıl Önce

Üzülmedikmiş kendi adına konus nasıl bir baskan üzülmedik diyebiliyor ben bir taraftar olarak sabaha kadar uyuyamadım kan kustum dünyanın günahına girdim oh ne güzel üzülmedimmiş kardesim trabzonspor buyuk takımdır taşıyamıcan yüke de girme taraftar olarak kahroluyorum

artvints
artvints @FERŞAD - 3 yıl Önce

bu adam olmasa maça bile gitmezdin, boş konuşma da tadını çıkar, sabret.

hoca
hoca - 3 yıl Önce

ben cok uzuldum

SElim
SElim - 3 yıl Önce

Hic üzülmedik adamlar 61 puani bizimle yazdi...

Serkan
Serkan - 3 yıl Önce

Valla ya bende bir anormallik var yada bu yenildik ama üzülmedik diyenlerde.Ya arkadaş benim sinirden mideme kramp girdi bazılarıda yenildik ama üzülmedik diyor üstelik biride bizim başkan.Demek ben fanatiğim arkadaş bu hastalıktan kurtulurum İnşAllah çünkü TSnin maçlarına bakmayacağım diye yüzkere kendime söz verdim genede yapamadım takım yenildimi o hafta moralim sıfır oluyor piskolojim bozuluyor,hele gurbette zor dostum zor..

EMİR.
EMİR. - 3 yıl Önce

SEN BU HOCAYLA BİRAZ ZOR GELİRSİN,BJK DAĞILMIŞ ÖNDESİN ADAM DEĞİŞİKLERİNE BİR BAKARMISIN.

Yilmaz topal
Yilmaz topal - 3 yıl Önce

Başkan zaten senin ve senin gibilerin üzülmesini beklemiyorum . Ne ersunun nr senin Trabzonsporlu olduğunuzada inanmıyorum . Antalya maçını kaybedersen kimi bulacaksın o stadda göreceğiz .


banner441

banner472