banner526

Modern Pozitif Bilimler

banner513

Usta: Üzgün değil sevinçliyiz çünkü sağlam geliyoruz!

Muharrem Usta mağlubiyete rağmen takımdan umutlu olduğunu belirtti.

Trabzonspor 09.04.2017, 16:03 09.04.2017, 19:37
Usta: Üzgün değil sevinçliyiz çünkü sağlam geliyoruz!
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, sosyal medyadan taraftara ve camiaya umut dolu mesajlar verdi.

4-3 kaybedilen Beşiktaş maçı sonrası yine de övgü alan takımın yılın en iyi maçını çıkarttığını kaydeden Muharrem Usta "  8 Nisan Cumartesi.TS-BJK maçı yılın en iyi maçıydı.Bu tarihin önemi ileride daha iyi anlaşılacaktır. Neden mi... birlikte doğru yoldayız. TS-BJK maçının kazananı milyonlarca futbolseverdi. Harika bir ortam ve harika bir maçtı. Üzgün değil sevinçliyiz...çünkü; sağlam geliyoruz. Takımına bu kadar aşık olan kaç şehir vardır ki Dünya'da. TS-BJK maçı... bizim adımıza gelecekte en iyi olmanın dönüm noktasıydı. Bazen kazanarak; ama... bazen de kaybederek geleceği inşa edersiniz. Unutmayalım ki... hayat acısıyla ve tatlısıyla güzeldir. Son olarak...Bordo mavi aşk buna derler. Harika koreografisiyle muhteşem atmosferi bize yaşatan taraftarımıza saygı ve sevgilerimizi sunarız." ifadelerini kullandı.

Usta ardından taraftar ve atmosferi gösteren bir video paylaşarak "Harikasınız bu bir süreç. İnşallah sonu da mutlu olacak" notu düştü.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
Malkoç 3 yıl önce
Yenilgi bizi üzmedi. Biz de iyi oynadık. Maçın hakkı beraberlikti. Ancak bu şunu gösterdi ki kulübedeki oyuncular daha önemli. Seneye kulübeyi de güçlü tutarsak işi bitiririz. Bunun için direkt oynayacak 4 ya da 5 oyuncu daha gerekir.
Ayaar 3 yıl önce
Bu yenilgi hepimizi üzdü, ancak şunu görmek açısından iyi oldu, takımın kadrosu şampiyon luk için yetersiz
FERŞAD 3 yıl önce
Üzülmedikmiş kendi adına konus nasıl bir baskan üzülmedik diyebiliyor ben bir taraftar olarak sabaha kadar uyuyamadım kan kustum dünyanın günahına girdim oh ne güzel üzülmedimmiş kardesim trabzonspor buyuk takımdır taşıyamıcan yüke de girme taraftar olarak kahroluyorum
artvints 3 yıl önce
bu adam olmasa maça bile gitmezdin, boş konuşma da tadını çıkar, sabret.
hoca 3 yıl önce
ben cok uzuldum
SElim 3 yıl önce
Hic üzülmedik adamlar 61 puani bizimle yazdi...
Serkan 3 yıl önce
Valla ya bende bir anormallik var yada bu yenildik ama üzülmedik diyenlerde.Ya arkadaş benim sinirden mideme kramp girdi bazılarıda yenildik ama üzülmedik diyor üstelik biride bizim başkan.Demek ben fanatiğim arkadaş bu hastalıktan kurtulurum İnşAllah çünkü TSnin maçlarına bakmayacağım diye yüzkere kendime söz verdim genede yapamadım takım yenildimi o hafta moralim sıfır oluyor piskolojim bozuluyor,hele gurbette zor dostum zor..
EMİR. 3 yıl önce
SEN BU HOCAYLA BİRAZ ZOR GELİRSİN,BJK DAĞILMIŞ ÖNDESİN ADAM DEĞİŞİKLERİNE BİR BAKARMISIN.
Yilmaz topal 3 yıl önce
Başkan zaten senin ve senin gibilerin üzülmesini beklemiyorum . Ne ersunun nr senin Trabzonsporlu olduğunuzada inanmıyorum . Antalya maçını kaybedersen kimi bulacaksın o stadda göreceğiz .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@