Usta rekora inanıyor

Muharrem Usta, “2 hafta sonraki maça böylesine ilgi takıma olan inancı gösterir. O akşam taraftar rekoru kıracağımıza inanıyorum” dedi.

Trabzonspor 30.03.2017, 08:41
Usta rekora inanıyor

Hafta sonu deplasmanda Çaykur Rizespor ile zorlu bir randevusu olan Trabzonspor, bir yandan da bir sonraki hafta Arena’da ağırlayacağı Beşiktaş maçı için çalışma yürütüyor.


Bordo-Mavili taraftarlar daha şimdiden 10 bin bilet satın almış durumda. Bu ilgi, yönetim kanadını da memnun etti. Konuyla ilgili konuşan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, taraftarın güvenini boşa çıkarmayacaklarını söyledi.

Usta, “Taraftarımız, Rize maçı oynanmadan 2 hafta sonraki maçın biletlerine ilgi gösteriyor. Bunu sadece alınan sonuçlar değil, takıma olan inanç sağladı. Önemli olan Trabzonspor’un ortak hedeflerini paylaşabilmekti. Yavaş yavaş buna ulaşmaya başladık. Taraftarımızın güvenine ve beklediğine yakışır bir takım oldukça bu ilginini süreceğine eminim. Biz geldiğimizden bu yana olmaz denilen işlere imza atıyoruz. Kombine satışı olsun taraftar sayısı olsun. Beşiktaş maçıyla birlikte yeni taraftar rekorunu da kıracağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Fanatik


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
rekorcu 4 yıl önce
gelsinler istikrarda gelir galibiyetler geldimi
ts61 4 yıl önce
Takımımızın arkasında bu şekilde durup derstek olduğumuz sürece ŞAMPİYONLUK uzak değil...Emek hırsızlarına rağmen İNADINA SONUNA KADAR TRABZONSPOR!!!
Hanedan 4 yıl önce
Başkan profesyonel bir kişilik her daim başarılı işlere imza atan bir işadamı kendisiyle gurur duyuyorum medicalpark ismini stada sponsor olarak tayin etti umarım bu davranışları büyük şehirlerde yaşayan Trabzonlu işadamlarına bir örnek teşkil eder her şey Trabzonspor'umuz için Allah yar ve yardımcımız olsun bu yürüyüşte
doğan yıldız 4 yıl önce
iho dan kurtulduk ya herşey daha iyi olur...
ayhan 4 yıl önce
Aklıma geldi abest olabilir ama fikir fikirdir... İstanbul bölgesinden herkesin malümü 10 binlerce aktif TS taraftarı var. Ben diyorum ki. İstanbul dan Trabzon a gemi ile taraftar taşınamaz mı? Hem ucuz olur... Belki süre zarfı sıkıntı olur ama ucuz olur. Örneğin mavi marmara gemisi gibi.. O gemi 1080 kişi alıyor.. Neden olmasın?
Süleyman Özmen 4 yıl önce
Tek neden yeni Stadyum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@