Usta Lucescu görüşmesi!

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile önümüzdeki günlerde bir araya gelecek.    Trabzonspor yönetimi, teknik adam konusunda arayışlarını sürdürüyor. Teknik kadro konusunda doğru kararı vermek için ince eleyip sık dokuyan

Trabzonspor 22.12.2015, 10:03
Usta Lucescu görüşmesi!
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. 
 
Trabzonspor yönetimi, teknik adam konusunda arayışlarını sürdürüyor. Teknik kadro konusunda doğru kararı vermek için ince eleyip sık dokuyan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, görüşmelerini titizlikle sürdürüyor. Yerli teknik adam olarak Ersun Yanal'ın isminin ön plana çıkmasının ardından camia Yanal konusunda ikiye bölünürken, Trabzonlu teknik direktör Sadi Tekelioğlu'nun sıkıntılı ortamda sorunların üstesinden gelebilecek en iyi isim olduğu noktasında büyük bir fikir birliği ortaya çıktı.
 
Teknik adam konusunda aceleci davranmayan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ise bu hafta, Shakhtar Donetsk’i çalıştıran Rumen teknik adam Mircea Lucescu ile önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. Buradan çıkacak olan sonuca göre de Trabzonspor yönetimi teknik adam konusundaki yol haritasını belirlemiş olacak.
 
USTA, SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞTI
 
Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta, kendisine ait sosyal medya hesabından teknik adam konusuna değindi. Usta, "Her açıdan doğru isim olmadıkça aceleye gelmiş bir karar vermeyiz. Lucescu dahil çeşitli görüşmelerimiz devam ediyor" ifadelerini kullandı.
Yorumlar (3)
Osman Çakır 5 yıl önce
Sadi hoca tam aradıkları hoca halen dışarıda adam arıyoruz. Senede 2 tane genç çıkarsa takıma yeter.
Koksal 5 yıl önce
Bu is boyle yuksek paralar verip teknik adam getirmeyle olmaz.yildiz isimleri kusturmeden oynatmak onemlidir.babacan aile gibi bir teknik adama ihtiyac var.futbolcunun ilaci paradir zamaninda yatirdinmi takir takir oynarlar.birde baslarinda guvendigi teknikdiroktorleri varsa zaten basari gelir.m.usta sistem diyor.enbuyuk sistem huzurdur huzur olan biryerde basari gelir.oysa e.yanalmis luceskuymus fark etmez hepsi ayni sekilde calistiriyor takimi farkli yaptiklari birsey yok.
salih 5 yıl önce
Bu takımı gelen hoca Sadi Hocadan fazla oynatamaz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@