banner539

banner526

banner533

banner513

Usta Hacıosmanoğlu'nu uğurladı

Yeni başkan Muharrem Usta eski Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu yöneticilerle birlikte kapıya gelerek uğurladı. Sonrasında İbrahim Hacıosmanoğlu arabasına bindiğinde yeniden elele tutuştular. Ayrıca Hacıosmanoğlu'nun bugün saat 15.30'da uçakla İstanbul'a g

Trabzonspor 08.12.2015, 14:20
Usta Hacıosmanoğlu'nu uğurladı

Yeni başkan Muharrem Usta eski Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nu yöneticilerle birlikte kapıya gelerek uğurladı.

Sonrasında İbrahim Hacıosmanoğlu arabasına bindiğinde yeniden elele tutuştular. Ayrıca Hacıosmanoğlu'nun bugün saat 15.30'da uçakla İstanbul'a gideceği öğrenildi.

Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinden ayrılan İbrahim Hacıosmanoğlu'na havalimanına giderken uzun bir araç konvoyu eşlik etti.

BÜTÜN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN!

 

skru0330.jpg

 

skru0357.jpg

skru0374.jpg

skru0384.jpg

 

Yorumlar (3)
zafer Turalı 5 yıl önce
ihoooo bir daha kulübe uğrama. sadece git git git. hatta öyle bir yere git ki millet seni bir daha bulamasın. şu resimdeki Pozlarına bak yahu. tövbe tövbe.
Menşure 5 yıl önce
Zafer bey helal olsun aynen yani bu nedir ya.. Defol git hatta bir daha Trabzon sınırından içeri bile girme yeterrrr ! TS'a verdiğin zarar yıllarca uğraşılsa düzelmez halen utanmadan hangi yüzle konuşuyorsun yettin artık. Halen büyük başkan diyip arkandan koşan paralı köpeklerini Allaha havale ediyorum.
abdullah kara 5 yıl önce
Sanki başkanlığı döneminde ŞAMPİYONLUK yaşadık. Sanki söz verdiği KUPAYI getirdi. Sanki şampiyonluk kazanacak KADRO kurdu. Sanki kulübü BORÇ batağına sokmadı. Sanki kulübün SAYGINLIĞINI zedelemedi. Sanki Trabzonun DEĞERLERİ ile kavga etmedi. Velhasıl sanki bütün TÜKÜRDÜKLERİNİ yalamadı...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@