Usta Hacıosmanoğlu'nu savundu!

Trabzonspor Kulübü'nde 5-6 Aralık'ta gerçekleştirilecek olağan genel kurulda başkan adayı olan Muharrem Usta, kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na yapılan bazı yakıştırmaların doğru olmadığını belirtti.   Usta, yaptığı yazılı açıklamada, Trabzon'da bir

Trabzonspor 24.11.2015, 19:09
Usta Hacıosmanoğlu'nu savundu!
Trabzonspor Kulübü'nde 5-6 Aralık'ta gerçekleştirilecek olağan genel kurulda başkan adayı olan Muharrem Usta, kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na yapılan bazı yakıştırmaların doğru olmadığını belirtti.
 
Usta, yaptığı yazılı açıklamada, Trabzon'da bir otelde yaşanan tartışmayı, kongre süreciyle ve Trabzonspor Kulübü Başkanı Hacıosmanoğlu'yla bağdaştırmanın haksızlık olduğunu vurguladı.   
 
Kongre sürecinde yaşanan bu olayın, Trabzonspor'la ilgisinin bulunmadığını belirten Usta, "22 Kasım Pazar günü Trabzon'da bir otelde kendi kişisel meselelerinden dolayı yapmış oldukları tartışmanın sonucunda çıkan olayları, yaklaşan kongreyle süreciyle ve Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile bağdaştırmak haksızlıktır. Kongre sürecinde yaşanan bu tatsız olayın ne Trabzonspor'la, ne de Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir ilgisi vardır" ifadelerini kullandı.
 
Hacıosmanoğlu'nun bu polemiğin içine çekilmesini "yanlış" olarak değerlendiren Usta, şunları kaydetti:
 
"Değerli dostum İbrahim Hacıosmanoğlu'nun böyle bir olayın içine çekilmesinden büyük bir üzüntü duyuyorum. Bu olayın kongre süreci ile ilgili olmadığı gibi Hacıosmanoğlu'yla da hiçbir alakası yoktur. Kendisiyle çok yakın diyaloğumuz vardır. Bütün konuları çok rahat bir şekilde masaya yatırıp konuşabiliyoruz. Basında çıkan haberlerin yanlış algı oluşturduğunun bilinmesini isterim. Hacıosmanoğlu'na yapılan bazı yakıştırmalar doğru değildir."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@