banner556

Ünal Karaman: "Zor ve önemli bir maç"

Ünal karaman AEK maçı öncesi basının karşısına çıktı.

Trabzonspor 21.08.2019, 17:10 21.08.2019, 19:01
Ünal Karaman: "Zor ve önemli bir maç"

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman Yunanistan'da AEK maçı öncesi basın toplantısı düzenledi.

Ünal Karaman yaptığı açıklamada “Müsabaka her iki takım açısından zor ve önemli olacak. Hazırlığımızı yaptık. Rakibimize saygı duyuyoruz. Kendi doğrularından vazgeçmemeye çalışan bir rakibimiz var. Bizde bu özelliklerdeyiz. Futbolseverler iyi bir maç izleyecekler. Hazırlığımızı karşılığını alacağımızı düşünüyorum” dedi.

Maçın favorisi ile ilgili sorulan soru üzerine Karaman, “Oynanmamış hiçbir müsabakada favori görmem. Doğrularınızı yaparsınız. Başarılı olursanız kazanırsınız. Biz doğrularımızı yaparak inşallah iyi bir sonuçla ülkemize döneriz” dedi.

Ünal Karaman: "Zor ve önemli bir maç"

Ünal Karaman, takımın hazır olup olmadığı ile ilgili olarak “Sizin hazırlık dönemi geçirdiğiniz dönemde rakiplerde hazırlanıyor. Kolay müsabaka olmadığını söyledim. Siz kendi çalışmanızı üst seviyede yaptığınız seviyede iyisiniz. Şu tarihte daha iyi olacağız diyenler olabilir ama yarın ki müsabaka sonraki lig maçı evet dar zaman zorlayacak ama en iyi şekilde geçmeye çalışacağız. Sonuçlarını göreceğiz” dedi.

Karaman şunları söyledi;

"Ligin henüz başı olduğu için fizik kalite istenilen seviyeye gelmediği için zorlukları her iki takımda yaşayabilir. Analizlerimizi yaptık. Her türlü bilgiye sahibiz.

Bu takım geçen sene çok iyi bir duruş gösterdi. Spor bize birçok şeyi tecrübe ettirdi. Her insanın başka arkadaşına muhtaç olabilir. Biz elimizden gelen çabayı sarfedeceğiz ama mahcubiyeti inşallah yaşamayacağız. AEK iyi bir takım. Futbol prensiplerinden taviz vermiyorlar. Ama onların da zorlandığı anlar var. Bireysel olarak iyi oyunculara sahip. Bizimle karakter olarak örtüşen bir takım. Umuyorum ki doğruları yapan biz oluruz ve şehrimize iyi bir sonuçla döneriz.

Gönlümüz arzu eder ki şölen havasını nerede olursa olsun yaşayalım. Keşke hiçbir yerde taraftarsız oynanmasa ama seyirci olsa da olmasa da aynı oyunu oynayacağız. Avantaj mı dezavantajmı olduğun yarın göreceğiz."

Yorumlar (3)
ünal hocam 1 yıl önce
Sen tuhaf işler yapmadığın sürece bir sorun yok seviyoruz seni ama biraz artık kendini geliştir. aynı hataları tekrarlıyorsun, oyuncu değişiklikleri ve zamanlaman çok kötü bu sene kadromuz güzel artık sende bir seviye yukarı çık
222 1 yıl önce
karaman aek atina müsabakasında oyun planın nedir taraftar olarak merak ediyoruz!
TS 1 yıl önce
Ünal hoca bir maç sonra iskeleti bozacak rotasyon yapmasan daha faydalı olur ki her maç final bu her maç r.madrid olsada rakip kazanmak ve fazla gol atmak olmalı ki devre arasına 2010 'daki gibi 9 puan gibi farkla girersek bu sezon şampiyonluğu getiririz, avarajda önemli ünal hoca kadro güçlü onazi mikel dogan sarı donis campi ilk 11 zorlar fakat ligi ve uefayı bu kadro ideal 11 struddige hazır olduğunda.uğurcan-novak,peraira,majıd,ivanildo-sosa,parmak-nwakeme,ömür-struddige,sorloth

Gelişmelerden Haberdar Olun

@