Ünal Karaman yapılamayanı yaptı!

Trabonspor teknik direktörü Ünal Karaman neşteri vurdu.

Ünal Karaman yapılamayanı yaptı!

Trabzonspor’un “Kara Boğa’sı” kimyayı bozan isimleri yolladı. Birbiri için savaşan bir oyuncu grubu oluşturdu.

Ünal Karaman, Trabzonspor'un mali ve sportif açıdan sıkıntılı günler yaşadığı dönemde takıma önemli bir ivme kazandırdı. Genç isimleri ön plana çıkarmaya önem veren deneyimli hoca, işe ilk olarak takımın kimyasını bozan oyuncularla yolları ayırarak, yenilenme sürecini başlattı. Şehre ve takıma sahip çıkan, aynı duyguları paylaşan oyuncu kadrosuna güven aşılayarak, samimiyete dayalı bir yapılanmayı sağladı. Antalya kampında da, tecrübeli ve genç isimleri bir araya getirerek, sorun çıkaran değil, sorunların üstesinde gelebilecek karaktere sahip oyuncuların takıma kazandırılması noktasında titiz bir çalışma yürütüyor.

Ünal Karaman'ın, Trabzonspor'da kolej takımı havası yakalamasının en büyük etkenlerinden biri de yönetimin hayata geçirdiği uygulamalar oldu. Önceki sezonların aksine takımla, kulüp personelinin son zamanlardaki kaynaşması dikkat çekiyor. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve yönetim kurulunun kulüpte oluşturduğu aile ortamı da bugünkü tablonun en önemli etkenlerinden biri. Ekonomik sıkıntılara rağmen yönetimin iyi niyetli çabasını görmezden gelmeyen hem futbolcular hem de personel bütün olumsuzluklara göğüs geriyor.

.

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2019, 13:01


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kaptan TÜRK
Kaptan TÜRK - 2 hafta Önce

Kampanya başlasın ve görelim bu gençleşme politikasına genelde bir destek varmı. Bence çığ gibi olur. Takımdaki sülüklerin temizlenme işi herkesin iştahını kabarır. Başkanın ve yönetiminin ve Kara Boğanın tam destekleyicilere ihtiyacı var bu süreçte. Müsade edin taraftarlar da elini taşın altına koysun ve bu bir aşka dönüşsün. Saygılarımla.

Kobra
Kobra - 2 hafta Önce

Helal hocam adamın dibisin böyle devam

zeynep
zeynep - 2 hafta Önce

Daha fazla olumlu gelişmeler olmalı. Taş üstüne taş konmalı.

Semih Atik
Semih Atik - 2 hafta Önce

Uygun üyelik fiyatları ile 1 milyon üye kampanyası başlatın başlatılsın

Sinan
Sinan - 2 hafta Önce

Önce Trabzon spor yazmayı öğrenin sonra haber yapmayı

Lazrali61
Lazrali61 - 2 hafta Önce

Ünal diye yazılır "ADAM" diye okunur... KRALLL

banner443