7m


7m

hyundai

Ünal Karaman: "Trabzonspor’un zorluklarından kendimi ayrıştıramam"

Ünal Karaman maç sonunda konuştu.

Trabzonspor 29.07.2018, 23:36 30.07.2018, 00:27

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor teknik Direktörü Ünal Karaman Samsunspor maçı snrası konuştu.

Karaman şunları söyledi;

"Bu maçlar hazırlık müsabakaları. Hem orada hem burada antrenmanlar yaptık. Bunları kaldırmak kolay değil. Verimli bir kamp oldu diyebilirim. Yorgunluk mazeretimiz değil. Umutluyuz inşallah güzel olacak.

Trabzonspor’u bütün olarak ele almak lazım. 1461 Trabzon var. Bizde mi kalacak yoksa 1461 Trabzon’da mı oynayıp iyi bir sezon geçirip bize tekrar gelecek.

Samsunspor’a teşekkür ediyorum. İnşallah arzu ettikleri bir sezon yaşarlar. Ben saha içerisinde her şeyi gördüm. Biz vereceğimiz mesajları onlara vereceğiz. Biz işi magazin boyutunda değerlendirirken onlar daha çok çalışacaklar. Ben olumlu ve olumsuz göreceğimi gördüm.

Burak’ın inanılmaz iştah var. Bu sakatlanıncaya kadarki dönemde de gösterdi. İnşallah Ömür’ü de Burak’ı da takımımızda görürüz. Hepsine ihtiyacımız var.

Trabzonspor ağır şartlardan geçiyor. Eksik bölgeler belli. Bir yandan ekonomik zorlukları bilirken bir yandan da sahada mücadeleci bir takım oluşmasını bekliyorum. Onlar çalışmalarını sürdürüyorlar. İnşallah iyi olacak.

Bugünkü maça başlanış kadrosuna baktığınızda üst seviyede rakibe oyunu oynatmayacak kadro değil. Daha çok oynama yönünde bir kadro. Her gün üzerine bir şeyler koyarak çalışacağız. Her şeyiyle hazır bir takım çıksın isterim. Kiralıklardan gelen 10-11 oyuncu kullandım. Genç oyunculardan savunma oyuncuları çıkardım. Bu tarz zorluklar bir teknik adamı zorlayabilir. Ama ben Trabzonspor’un zorluklarından kendimi ayrıştıramam. Buradan çıkacak yan binaya geçecek orada devam edecek. Bugün oyuncumuzun gösterdiği takım oyuncusu kimliğini inşallah diğer oyuncularımızdan da görürüz."


Yorumlar (8)
Ahmet 4 yıl önce
buyuk futbolcuydun. İnşAllah buyuk hoca olacaksın. O mangal gibi yurek , su gibi tertemiz kalp sende oldugu surece basaramayacagin bir şey yok.
Fathe 4 yıl önce
Hocam seni seviyoruz güveniyoruz Allah yardimcin olsun fakat abdulkadir parmak 'ın kulağını çekmek lazim Amiri deki hırs keşke onda olsa
İbrahim çevik 4 yıl önce
Dakka bir, Abdülkadir düşmanları göründü. Akşam sahanın en iyisiydi. Allah nazardan saklasın. Allah onu Bu milletinin Trabzonlu kıskançlığı, hasetinden korusun..
ali mecmuati 4 yıl önce
gençleri oynat valla ilk yarı sıkıldım ikinci yarı ggençleer çok iyiydi
Dalman 4 yıl önce
Onur-toure-mustafa-pareria-novak-vahid-yusuf-abdulkadir-abdulkadir-onazi-burak
Fathe 4 yıl önce
İbrahim çevik Ben neden hemşerime düşmanlık edeyim, kötü bişey mi dedim ben sadece daha iyi olmasını istedim. Elin iranlısındaki hırsın onda da olmasını istedim. Aynı maçı bende izledim çok top kaybetti çok hata yaptı erken pes etti, cocuk zayıf ikide bir sakatlandı, insanın eksilerini söylemenin neresinde kötülük düşmanlık görüyorsun
Murat 4 yıl önce
Hocam kusura bakma ama bu takım iş yapmaz ilk 5 başarı olur Bizim için.
KUL İSMAİL YILMAZ KARADENİZ 4 yıl önce
BAŞARMAK İNANMAKTİR İNŞAALLAH BAŞARACAKSİN SEVGİLİ KAHRAMAN ????????????????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@