7m


7m

hyundai

"Ünal Karaman Trabzonspor ruhunu yansıtıyor"

Ahmet Ağaoğlu'ndan Ünal Karaman'a övgü dolu sözler.

Trabzonspor 10.07.2018, 12:14 10.07.2018, 16:16
"Ünal Karaman Trabzonspor ruhunu yansıtıyor"

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Teknik Direktör Ünal Karaman'ı övdü. 

Geçtiğimiz günlerde Trabzonspor'un Slovenya kampını bir günlüğüne ziyaret edip teknik heyet ve futbolcularla görüşen Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, kamptan moralli ayrılırken, Teknik Direktör Ünal Karaman'dan övgü dolu sözlerle bahsetti. Takımın kamp yaptığı otel ve tesislerine kadar her alanını yakından görüp, teknik heyet ve futbolcuların çalışma isteğini ve arzusunu gözlemleyen Ağaoğlu, kampta takıma eşlik eden iki yönetici Özer Bayraktar ve Lokman Sadıklar'dan da olumlu referanslar aldı. 

"TAKIMA TRABZONSPOR RUHUNU YANSITIYOR"

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Ünal Karaman'ın, bordo-mavili formayı giydiği dönemde o formanın ruhunu taşıyan önemli oyunculardan biri olduğunu vurgulayarak, şimdi de o ruhu takıma yansıtmaya çalıştığını belirtti. Karaman'ın takım üzerinde önemli bir etki kurduğunu ve oyuncuların kendisine büyük bir saygı gösterdiğini ifade eden Ağaoğlu, bütün yorgunluğa rağmen bunun da çalışma ortamını zevkli hale getirdiğini belirtti. 

Ağaoğlu, Teknik Direktör Ünal Karaman'ın, Trabzonspor'u en iyi bilen isimlerden biri olduğunu, kulübün karakter yapısını benimsemiş ve hiç bir zaman parayı telaffuz etmediğini söyleyerek, kendini tamamen işine adamış durumda olduğunu ifade etti. 

"TRABZONSPOR ÖRNEK BİR KULÜP OLACAK"

Trabzonspor Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu, yeniden yapılanmaya giden bordo-mavili kulübün örnek alınacak işlere imza attığını da belirterek, yapılan çalışmalarla birlikte yeni tüzükle beraber bu süreci başlattıklarını söyledi. 


Yorumlar (2)
Efsane61 4 yıl önce
Sayin baskan ve yonetim kurulunu tebrik ediyorum trabzonsporun hocasi kendi bunyesinden olmaliydi fb gs bjk ile ozdeslesmis adamlari istemiyoruz.unal karaman trabzonludan daha cok trabzonsporludur istanbul kuluplerinin kat kat fazlasini verdigi zamanlar bile bos mukaveleye imza atmis bir efsanedir yuregi ile oynamistir.trabzonlu dedigimiz altyapidan yetisen 18 yasindaki cocuklar parayi tercih ederken karaboga her yeni kontratinda istanbulu redetmistir
Volkan 4 yıl önce
zeki-yumlu gibi isimlerde TS ruhunu taşıyorlardı fakat kapasiteleri yetersiz di. yani sadece ruhu yansıtmayla olmuyor. eskiden di o hadi koçum hadi aslanım la maç almalar . böyle giderse durum vahim. maliyeti düşürmek istiyorsan tüm oyuncuları gençlerden almazsın. kaliteli bi stoperin yanına yetenekli bi genç alırsın hem gelişir hem kaliteli oyuncudan birşeyler öğrenir. yoksa iki stoperi de ne çıkacağı belli olmayan oyuncu alırsan defansın yol geçen hanına da dönebilir. çok büyük risk.bizim en büyük sıkıntımız mevkilerinde çok iyi diyebileceğimiz oyuncularımızın olmaması. ne onur ne kucka ne sosa ne onazi ne castillo büyük takımlarda banko 11 oynayabilir diyebileceğimiz adamlar değil.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@