banner491

Ünal Karaman ile sözleşme imzalamak için neyi bekliyorsunuz?

Hayrettin Hacısalihoğlu, “Ünal Karaman ile artık sözleşme yapılması lazım” dedi.

Ünal Karaman ile sözleşme imzalamak için neyi bekliyorsunuz?
banner432

Eski Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, Teknik Direktör Ünal Karaman’ın sözleşmesiyle ilgili konuştu. Karadeniz’in sorularını yanıtlayan Hayrettin Hacısalihoğlu, “Sezon başında göreve getirildiğinde ‘acaba’ diyenlerin yüzde 90’ı artık Ünal Hoca’ya güveniyor. Yaptıkları ortada. 20 yaşındaki ekip ile 30 yaş üstü oyuncuları harmanladı. Daha çok sorumluluk aldı. İşi oluruna bırakmadı” dedi.

BU YAPILIRSA MOTİVASYONU ARTAR

Ünal Karaman ile sözleşmenin hemen yapılması gerektiğine dikkat çeken Hayrettin Hacısalihoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “4 hafta kalmış. Gidecek ve gelecek oyuncuların tespiti, iyileştirme yapılacakların belirlenmesi lazım. Ben kimseyi zan altında bırakmak istemem. Bunu yaparlarsa hem hocaya motivasyon olur. Bir an önce Ünal Hoca ile sözleşme yapılmalı. Bu konuda oldukça geç kalındı. Neden beklenildiğini anlamış değilim.”

ŞENOL PARACI, ERSUN YANAL BİZİM UŞAK!

Trabzonspor Şenol Güneş gibi bir değere sahip çıkmadığını dile getiren Hacısalihoğlu, “Şenol Güneş buraya kaç kere geldiyse hep kovularak yollandı. Ama bir kuruş tazminat almadan gitti. Ersun Yanal ise her geldiğinde tazminat alarak gitti. Bakıldığında Şenol paracı, Ersun bizim uşak oldu. Şenol Güneş başka takıma gidince ‘neden gitti, bizi sattı’ deniliyor. Ersun Yanal’a yok zamanda 5.5 milyon TL tazminat verdik. 500’ünü kes dedik. Onu da yapmadı” dedi.

(Karadeniz)

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2019, 19:53

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Taraftar
Taraftar - 8 ay Önce

Sanane arkadaş sanane başkan seni kovdu diye bu afra tafralar. Burak olayının en büyük sorumlusu sensin yeni yönetimde yer alamadın sen bir muhbirsin kan emicisin bırak bu işleri yönetim sözleşme imzalar imzalamaz sanane gündem bumu

0661
0661 - 8 ay Önce

ünal karamanla sözleşme için aceleye gerek yok sezon bitsin.

6161
6161 - 8 ay Önce

Bizim milletin her seymi iyi bildiginden oyle.Ersun yanala haram olsun TRABZONSPOR dan aldigi paralar.

Sinan  Almanya/ hamburg
Sinan Almanya/ hamburg - 8 ay Önce

Yönetimdeyken bu kadar konusmazdin , simdi her yere burnunu sokuyorsun herseye maydonoz olma.

Yasar
Yasar - 8 ay Önce

Nasıl bir mantığa sahip , şu an Ersuna söylenmeyen laf kalmadı

Ertan
Ertan - 8 ay Önce

Yönetim herhalde sözleşmesini uzatır zaten.Senin söylemenle uzatacak sanki!Sırf medyada 2 lafım çıksın diye boş boş konuşmasan olmaz.Bu yönetime ders vereceğine pintilik yapmada biraz para ver.

İkinci Cilt
İkinci Cilt - 8 ay Önce

Adamsın Hayrettin abi, net konuşmuşsun her zamanki gibi.

Muzaffer Hoca
Muzaffer Hoca - 8 ay Önce

Aynen doğru.Şampiyonluk kovalamıyorsun.Küme düşme stresin yok.Yahu neden sezon sonu.Bunu bu camiaya taraftara anlatsanıza.Sorun ne be sorun nee?


banner441

banner472