Ünal Karaman huzur istiyor

Teknik direktör Ünal Karaman, G.Saray galibiyetinin artık geride kaldığını ve Alanyaspor maçına odaklanmaları gerektiğini söyledi.

Ünal Karaman huzur istiyor

Teknik direktör Ünal Karaman, G.Saray galibiyetinin artık geride kaldığını ve Alanyaspor maçına odaklanmaları gerektiğini söyledi. Takım olarak hâlâ eksikleri olduğuna işaret eden tecrübeli teknik adam, "Zamanla çok daha iyi bir duruma gelebiliriz. Bunun için huzur, samimiyet, dürüstlük lazım. Herkes hata yapabilir ama bunlar büyütülmemeli" diye konuştu. Karaman, "Bizim mutlak doğrularımız olmalı. Bunlar nedir; sahaya çıkan futbolcu bütün sorunlarını dışarıda bırakmalı, rakibe saygı göstermeli ve öz güven, mücadele gücü yüksek olmalı. Dünyanın en iyi takımı ile de oynasak sahaya galibiyet için çıkarız. Biz tek tek maçlara bakıyoruz. 30 maçta da 3'er puan hedefliyoruz" dedi.

'GECE KARANLIĞI GİBİ OLMALIYIZ'
TRabzonspor'un menfaatine herkesin destek olması gerektiğini ve kusur aramanın kimseye yarar sağlamayacağını ifade eden Karaman şöyle devam etti: "Bu camianın etrafında toplanan her birimden insanlar var. Eğer sen çok hata ve kusur görmek istersen görürsün. Mevlana, 'Başkalarının kusurunu örtmekte gece karanlığı gibi olun' diyor. Biz de şu an camia içerisinde varsa gece karanlığı gibi olmaya gayret göstereceğiz. Kim samimi, bizimle beraber, kucaklayacağız, kim samimi değil o samimiyeti içerisinde hangi verimi, desteği alabiliriz onun gayreti ve çabası içinde olacağız. Yoksa, 'Tamam sen hata yaptın, git' dediğin noktada camiada, kulüpte adam bırakmamamız lazım."

.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
?
? - 2 ay Önce

gs yi yendik doğru dürüst tadını çıkaramadık....şu burak meselesi kapansın barış olsun artık ...maçlar başlıyor....???

Tosunoğlu
Tosunoğlu - 2 ay Önce

Takımın huzurunu kim bozuyorsa kulağından tutup dışarıya at hocam

Onur KURT
Onur KURT - 2 ay Önce

Trabzonsporun tek dogrusu kara boğa...

adnan
adnan - 2 ay Önce

herkes hata yapar onemli olan firsatcilara ts yi yipratma sansi verilmesin iy giden isler kotuye donerse hepimiz kaybederiz hoca buragi ve baskani uyar aralarinda cozsunler medyada deyil

banner426

banner443

banner441