Ünal Karaman hakkında flaş yorum: Sakin olacaksın!

Trabzonspor’un efsane ismi Ali Kemal Denizci, Akhisar karşılaşması öncesi Haber61 mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

banner432

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’da hafta içi düzenlenen basın toplantısında basın mensubları ile Ünal Karaman arasında soğuk rüzgarlar esmişti. Trabzonspor’un efsane ismi Ali Kemal Denizci yaşananları değelendirdi. Denizci, gazeteler seni nasıl övüyorsa eleştirdiğinde de sakin olacaksın ifadelerini kullandı.

Ali Kemal Denizci “Bir tarafta Şenol Güneş bir tarafta Ünal Karaman basına kızdı. Ünal bizim kardeşimiz, hocamız. Bazı şeylerden çok bunalmış, bunalmayacaksın. O kızdığı gazeteler daha önce seni nasıl övüyorsa, şimdi eleştirilere de göğüs gereceksin, tölerans göstereceksin. Ünal yolun başında çok şeyi öğrenecek. O kadar sinirlenmesinin de bir anlamı olmayacak. Düzelecek diye düşünüyoruz.” İfadelerini kullandı.

Trabzonspor’un hedefleri konusunda da açıklama yapan Denizci “Biz Avrupa’dan daha çok yapılanmanın derdindeyiz. Akhisar için zor maç. Bizim toleransımız var.” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 20:31

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serko61
Serko61 - 5 ay Önce

Aynen oyle buyuk efsane unal hocaya kimse saygisizlik yapmaz Trabzonda fakat enufak elestiride gazetecilere boyle firca atmasi ona yakismadi.

şehzade
şehzade - 5 ay Önce

aynen katılıyorum efsane

Ercan
Ercan - 5 ay Önce

İyice Ünal ın yedek oyuncusu yok adam ne yapsın sabır taşı olsa çatlar adam

banner204

banner443

banner393