Ünal Karaman hakkında flaş yorum: Sakin olacaksın!

Trabzonspor’un efsane ismi Ali Kemal Denizci, Akhisar karşılaşması öncesi Haber61 mikrofonlarına özel açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 09.03.2019, 15:42 09.03.2019, 20:31

Haber61 - Spor Servisi

Trabzonspor’da hafta içi düzenlenen basın toplantısında basın mensubları ile Ünal Karaman arasında soğuk rüzgarlar esmişti. Trabzonspor’un efsane ismi Ali Kemal Denizci yaşananları değelendirdi. Denizci, gazeteler seni nasıl övüyorsa eleştirdiğinde de sakin olacaksın ifadelerini kullandı.

Ali Kemal Denizci “Bir tarafta Şenol Güneş bir tarafta Ünal Karaman basına kızdı. Ünal bizim kardeşimiz, hocamız. Bazı şeylerden çok bunalmış, bunalmayacaksın. O kızdığı gazeteler daha önce seni nasıl övüyorsa, şimdi eleştirilere de göğüs gereceksin, tölerans göstereceksin. Ünal yolun başında çok şeyi öğrenecek. O kadar sinirlenmesinin de bir anlamı olmayacak. Düzelecek diye düşünüyoruz.” İfadelerini kullandı.

Trabzonspor’un hedefleri konusunda da açıklama yapan Denizci “Biz Avrupa’dan daha çok yapılanmanın derdindeyiz. Akhisar için zor maç. Bizim toleransımız var.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (3)
Serko61 2 yıl önce
Aynen oyle buyuk efsane unal hocaya kimse saygisizlik yapmaz Trabzonda fakat enufak elestiride gazetecilere boyle firca atmasi ona yakismadi.
şehzade 2 yıl önce
aynen katılıyorum efsane
Ercan 2 yıl önce
İyice Ünal ın yedek oyuncusu yok adam ne yapsın sabır taşı olsa çatlar adam

Gelişmelerden Haberdar Olun

@