7m


7m

hyundai

Ünal Karaman: "Bir anda her şeyin dört dörtlük olmasını beklemek..."

Ünal Karaman hazırlık maçı sonrasında konuştu.

Trabzonspor 15.07.2018, 17:01
Ünal Karaman: "Bir anda her şeyin dört dörtlük olmasını beklemek..."

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman, oyuncuların çalıştıklarının karşılığını aldığını belirterek, yoğun antrenman temposuna rağmen özverili ve yüksek tempoda bir maç oynadığını söyledi. 

Trabzonspor, hazırlık maçında karşılaştığı NK Triglav Kranj'ı 2-0 mağlup etti.

Maçın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Karaman, oyuncularını tebrik ettiğini belirterek, "İyi bir başlangıç ve iyi bir moral oldu. En azından çalıştıklarının karşılığını alması açısından iyi oldu. O açıdan bizim için sevindirici oldu. Tüm oyuncularıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bir anda her şeyin dört dörtlük olmasını beklemek hayal kırıklığı olur. Oyuncular sahada ellerinden geleni yapmaya çalıştılar. Bu yoğun tempoya rağmen bunu yaptılar" dedi.

TARAFTARLAR ÇİÇEK VERDİ

Trabzonspor taraftarları maçın ardından teknik direktör Ünal Karaman’a Almanya’dan getirdikleri çikolatayı ikram etti. Ünal Karaman'da ikram edilen çikolatalardan basın mensuplarına takdim etti. 


Yorumlar (3)
salih 4 yıl önce
Kaptan bir hocadan fazlasını yapıyor. Şassızlığı kulübün bitik dönemine denk geldi. Bu iş de şans faktörü de var. Umarım şans yanında olur ve tarihe adını bir kez daha yazdırır.
TS_61 4 yıl önce
Ben beğendim hazırlık maçını. Doğru yoldayız. En azından ne oynadığımız belli
Ali Baş 4 yıl önce
Ne olur bize hikaye anlatma eger birseyleri basaramayacaksan istifa et git yok soyleydi yok boyleydi bak Abdullah avci kac senelerdir basaksehirde basarili eger bir avci olamaycaksan simdiden birak ve git

Gelişmelerden Haberdar Olun

@