Ünal Karaman: Ayağımı kaldıramıyorum diyen oyuncuya ben ne yapayım

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman antrenman öncesi basın toplantısı düzenledi.

Ünal Karaman: Ayağımı kaldıramıyorum diyen oyuncuya ben ne yapayım

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Teknik direktörü Ünal Karaman, milli maçlardan yorgun dönen oyuncular konusunda sıkıntısını anlattı.

“Ayağımı kaldıramıyorum” diyen oyuncum var. Ben ne yapayım ifadelerini kullanarak “Belli oyun formatı olan oyunculara tedbirinizi aldığınız takdirde bu Amerika’yı keşif değildir. Kazanç ve kayıp noktasında belli verileri dikkate alarak kullanıyoruz. Ast olan sizin basit gördüğünüz şeyler. Örnek Trabzonspor taç atışından pozisyon yememeli. 3-5 aylık bir araya geldiğim oyuncularla beraber yılların verdiği oyun karakterini değiştirmem olamaz. İlk başlarda ve sonlardaki maçları da dahil ettiğinizde istatistiklerde en iyi takımlarındanız. En çok dikine pas yapan takımız. Ben geldiğim noktayı da gideceğim noktayı da unutmam. Ben Galatasaray maçından sonra telefonumu kapattım. O günden beri de kapalı. Biz gerçekleri biliyoruz. Ama sizlerde gerçeklerle yüzleşin ve insanları bu açıdan mesaj verin. Erzurum maçında kötü oynadık. Sonuna kadar hak veriyorum. Sabahlara kadar kadro kuruyorum. Oyuncu üzerinden yapılan eleştirilere saygı ve bizim de harcadığımız emeğe saygı. Eleştirsin ve bizim açımızdan da baksın. Hocam ayağımı kaldıramıyorum diyen oyuncuya ben ne yapayım. O kadar detayla uğraşıyoruz ki. Benimde beklentilerim ve kırılganlıklarım oluyor insan olarak. Abi olarak beklentilerim oluyor. İnsan olarak beklentilerim var. Sizlere ihtiyacım var. Şurda hepinize 11 yapın desem belki hepiniz farklı farklı 11 yaparsınız. Sizde haklısınız ama bende haklıyım da.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2018, 11:37


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
tayfun ergül
tayfun ergül - 3 hafta Önce

kESİNLİKLE HAKLSIN HOCAM.SONUNA KADAR ARKANDAYIZ.ERSUN YANAL BU TAKIMLA 2 SENE DALGA GEÇTİ ONA VERİLEN ŞANSIN YARISI SANA VERİLMELİ.HERKESİN FİKRİ FARKLIDIR.BU NET.KİMSE KİMSENİN AKLINI BEĞENMEZ.

Hayati Kahveci
Hayati Kahveci - 3 hafta Önce

Ayağını kaldıramayan ,kaşığı kaldırıyorsa henüz ölmedi...ama ruhu iflas etmişse o başka. ...hoca ,sen o ruhu bilmen lazım ki oradasın. Ha gayret .

DuRsUnTeMeL
DuRsUnTeMeL - 3 hafta Önce

Ünal hocam bir konuda sizi eleştiriyorum Erzurum maçında olcay şahanı ikinci yarının ortalarında oyuna sokabilirdiniz. Olcay şahan’a daha çok şans vermeniz gerekir gibi düşünüyorum.

Agasar
Agasar - 3 hafta Önce

Hoca Abdülkadir yorgun Olcay Burak koşamıyo

Dalman
Dalman - 3 hafta Önce

Ünal hocam sana güveniyoruz.

ibrahim çveik
ibrahim çveik - 3 hafta Önce

AYAĞINI KALDIRAMAYAN YADA KALDIRMAYAN bURAK EFENDİNİN ALTINDA EZİLMEYECEKSİN. 90dakika izlemeyeceksin ki hoca olasın.. Bu makam ağlama şikayet makamı deyil.. zor oldoüunuy bilerek geldin.. Çapını b ilip ona göre görev alacaksın..

0661
0661 - 3 hafta Önce

ayağını kaldıramayan futbolcuyu niye oynatıyorsun, oynatma o zaman!

bordo mavı
bordo mavı - 3 hafta Önce

sayın hocamn macın sorumlusu sizsiniz siz yenildiniz? ekuban oyuna almak nekdar doğuruydu abduş 87 dk da ne üretti ki olcay girmedi ? sosa çok mu iyi oynadı burak yılmaz nasıl 90 dk oynuyor akıl işi değil.? risk aldınız sonuç belli sorumlusu sizsiniz bahane kabul edilmez . inş daha güzel olck.


banner426

banner443

banner441