Ulaş Özdemir: " Trabzonspor için yeni projeler yolda"

Trabzonspor Genel Müdür Yardımcısı ve Medya İletişim Sorumlusu Ulaş Özdemir Haber61'e konuştu

banner432

Haber61 Spor Servisi - Tuncay Lakot

Trabzonspor bayramlaşma töreninde Trabzonspor Genel Müdür Yardımcısı ve Medya İletişim Sorumlusu Ulaş Özdemir Haber61'e açıklamada bulundu.

Son dönemde özellikle keşan desenli formanın tanıtım filmiyle dünya genelinde ses getiren Trabzonspor'da işin başındaki isim olan Özdemir, gelecek günlerde de yeni projelerin olacağını söyledi.

Özdemir " Yaklaşık 4 yıldır bu tarz çalışmalar yapıyorduk. Ama bu çalışma çok farklı bir yere gitti. Türkiye'de beğenilmesini tahmin ediyorduk ama uluslararası düzeye taşınması işi başka bir boyuta götürdü. Tamamen Trabzonspor Medya Merkezi'nin kendi içerisinde planladığı organize ettiği bir çalışma. Bu işin uluslararası boyutta konuşulması, Trabzonspor zaten biliniyor ama bu düzeyde oralarda olması hepimizi gururlandırdı. Sizler de sağolun yaptığınız haberlerle hep destek oldunuz. Yeni projeler de var.  Çalışıyoruz üzerlerinde, İnşallah daha güzellerini taraftarlarımızla camiamızla buluşturacağız" ifadelerini kullandı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mevlüt
Mevlüt - 5 gün Önce

"Takım taraftarı" rumuzlu sen belliki Trabzonspor değilde akp ve berat albayrak taraftarısın bı taraftarlıkda gözlerini ve kalbini kör etmiş bu yönetim bazı kusurlarınarağmen tarihimizin en iyi yönetimlerinden biridir. Bunu kafana sok.

Ramiz
Ramiz - 5 gün Önce

Gerçekten çok yaratıcı bir fikir ve mükemmel tasarım..Teşekkürler ve tebrikler.

takım taraftarı
takım taraftarı - 5 gün Önce

Bu trabzonun hastalığıdır her şey proje aşamasında kalır. Bu yönetim de geleli kalıcı para geçirecek projelerimiz var başladık başlıyoruz ama görünen birşey yok. Forma sponsorunu bile Berat Albayrak buluyor Bankalarla anlaşmayı yine Berat Albayrak hallediyor. Sormak lazım siz ne yapıyorsunuz bugüne kadar ne yaptınız . Borç alıp borç ödemek proje deyil

Torullu
Torullu @takım taraftarı - 5 gün Önce

Senin gibi taraftar olmaz olsun

ARAZ
ARAZ @takım taraftarı - 5 gün Önce

önce yorum yaptığın kullanıcı ismini değiş sen takım muhalefeti yap mesela."takım taraftarı" senin gibi köstek olmaz destek olur.Ne yanlışı var şu çalışmaların ya da neresi yarım kaldı.Ancak konuşun buradan.75 tl ye Bilet alın kombine alın 300 e 500 e satın.Sizin taraftarlık anlayışınız bu.

banner421