7m


7m

hyundai

Uğurcan Çakır’dan transfer açıklaması: Gitmek istiyorum ama…

Trabzonspor Kaptanı Uğurcan Çakır açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor 19.05.2022, 14:31
Uğurcan Çakır’dan transfer açıklaması: Gitmek istiyorum ama…

Haber61 - Spor Servisi / Şampiyon Trabzonspor’un kaptanı Uğurcan Çakır’dan açıklamalar geldi.

Şampiyonluk süreci ve transfer ile alakalı açıklamalarda bulunan Uğurcan Çakır, önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Uğurcan’ın açıklamalarından satır başları:

“Şampiyonluğu hak ettik”

Öncelikle çok yorulduk kutlamaktan çok hak ettik şampiyonluğu Sezon başlından beri program dahilinde bu şampiyonluk elde edildi. Kutlamalar bizi biraz yordu. Ama hak ettiğimiz bir şampiyonluk kazandık.

“Hocamızın her şeyi planlıdır”

Hocamızın her şeyi planlıdır. Ne zaman ne çalışacağız ne zaman dinleneceğiz 2 hafta önceden bize verilir. Sezon başından beri çok iyi performans sergiledik. Her zaman iyi oynanmıyor. Performans düşüklükleri olabilir. Günün sonunda şampiyon olduk.

“Her Trabzonlunun hayalidir”

Öncelikle her Trabzonsporlu futbolcunun hayalidir Trabzonspor forması ile şampiyon olmak. Çok onurlu ve gururluyum bunu gerçekleştirdiğim için.

“İlle de gideyim demem”

Transfer için hayırlısı olsun: Trabzonspor kaptanıyım sorumluluğum var. İllede gideyim demiyorum. Kulübü ve beni ikna edebilecek teklifler gelirse gidip oynamak istiyorum.

“En beğendiğim kaleci”

1 numarada Muslera var. İş ahlakı ve kariyeri olarak. Türk olarak Altay, çok yetenekli.

“Başarımın nedeni”

Başarımın nedeni çok çalışmak. Bireysel hedef değil de takım başarısıydı benim için önemli olan. Şampiyon olduk çok mutluyum.


Yorumlar (1)
Erdem 1 ay önce
Avrupada oynamak ise amaç, Trabzonspor Avrupa kupaların mücadele eden kulüptür ama Real Madrid, Barcelona veya Manchester tabi ki onlar bambaşka seviye. Başarılarımızın devamı gelirse, önümüzdeki sene şampiyonlar liginde 7-8 puan toplayabilirsek, ileri ki senelerde yine şampiyon ligi veya UEFA kupasında güzel başarılar elde edebilirsek, illaki gitmek isterim diyen futbolcularımız azalır diye düşünüyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@