Uğurcan Çakır'a Rusya'da yakın takip!

Bir çok devin gözlemcisi Uğurcan Çakır'ı izleyecek

Trabzonspor 07.11.2019, 07:57 07.11.2019, 07:59
Uğurcan Çakır'a Rusya'da yakın takip!

Yusuf Yazıcı’yı 17 milyon Euro’ya Lille’e satan Trabzonspor’da sırada bekleyen isim Uğurcan Çakır...

Geçen sezondan bu yana müthiş bir performans ortaya koyan 23 yaşındaki başarılı file bekçisi, Avrupa devlerinin de dikkatini çekti. Liverpool’un uzun süredir takip ettiği Uğurcan ile başka önemli takımlar da yakından ilgileniyor. Hatta bu ekiplerin, izleme heyetlerini bugünkü Krasnodar- Trabzonspor karşılaşmasına göndereceği öğrenildi. Liverpool, Manchester United ve Sevilla’nın profesyonelleri, Uğurcan’ın performansını Krasnodar Stadı’nda takip edecekler.

20 milyon Euro...

Dolayısıyla başarılı kaleci bugün sadece takımı için değil, kendisini göstermek için de sahaya çıkacak. Daha önce verdiği röportajlarda, “Hedefim Trabzonspor’da şampiyonluk yaşayıp, sonrasında Avrupa’ya gitmek” diyen Uğurcan için Bordo-Mavili yönetimin beklentisi büyük. Başkan Ahmet Ağaoğlu ve kurmayları, Uğurcan için kapıyı 20 milyon Euro’dan (127 milyon TL) açıyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
yasar 2 yıl önce
bazı yönlerini geliştirmesi gerekiyor,( örneğin hangi topa çıkmalı-hangisine çıkmamalı, bakınız sivas-başakşehir maçlarındaki ilk gol) kale alanına yapılan ortalara çıkışı, gidişatı inişli-çıkışlı. !!!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@