alexa metrics

banner536

Uğurcan Çakır: Tüm Türkiye nasıl mücadele ettiğimizi gördü

Trabzonspor deplasmanda Beşiktaş'ı 2-1 yenerken maça kurtarışlarıyla damga vuran isim Uğurcan Çakır oldu. Fırtına'nın kaptanı maç sonunda konuştu. Uğurcan zaferin sırrını paylaştı: Bu takımda hata da başarı da herkesin.

Trabzonspor 08.11.2021, 08:26
Uğurcan Çakır: Tüm Türkiye nasıl mücadele ettiğimizi gördü

Trabzonspor lider gittiği Beşiktaş deplasmanından 3 puanla dönerek rakibiyle arasındaki puan farkını 10'a çıkardı. Fırtına'da maçın kahramanlarından olan Uğurcan Çakır başarılarının sırrını açıkladı.

Yıldız eldiven "Ben yok biz var en önemli sırrımız bu. Takımdaki kimse bireysel olarak başarıyı üstlenmiyor, oynayan oynamayan herkes bu seneye inanıyor. Bizim takımda hata da başarı da herkesin" ifadelerini kullandı. Uğurcan şampiyonluğu hedeflediklerini ancak daha yolun başında olduklarını kaydetti. 25 yaşındaki kaleci "Tüm Türkiye bizim şampiyonluğu ne kadar istediğimizi, şampiyon olmak için nasıl mücadele ettiğimizi gördü. Bu yolun sonunda mutlu olacağımıza inanıyoruz ama daha yolun başında olduğumuzu da biliyoruz" dedi.

Fotomaç


Yorumlar (7)
KaradenizSamsun 3 ay önce
Her maca tek tek bakmak lazım..Dün Fb macında görüldü her şey operasyon hakemi cüneyt cakır 5 dakika uzatma verip 9 dk uzattı..Son dakika kimseye vermeyecegi penaltıyı verdi..Algılar ile penaltı alıyorlar bu yüzden biz mac mac sanki puan puanaymıs gibi mucadele etmemiz lazım puan farkını ilk yarı acabildigimiz kadar acmalıyız doymamalıyız rehavete kapılmamalıyız
? 3 ay önce
akşam spor programlarında puan durumunu hiç biryer göstermedimi yoksa benmi rastlamadım ????????
yasar 3 ay önce
maşAllah , Türkiye nin en iyisi olduğunu tekrar gösterdi, Ersin eline su dökemez.
yasar 3 ay önce
Sosa dan 10 gömlek üstün.
GÜMÜŞHANELİ 3 ay önce
O kadar Bizans oyunu var ki. Örnek dün Türkiyenin en yeteneksiz ve eyyamcı hakemi Çakıryus'un Fenevi gol atana kadar teşvik etmesi rezilliğini tüm türkiye gördü. O yüzden hak ve hakikatin sesi Trabzonspor akıllı olun, şımarmayın.
Trabzonlu 3 ay önce
Maçın kahramanı Trabzonlu olarak seninle gurur duyuyorum
doğan yıldız 3 ay önce
uğurcan şu aut atışlarını geçen yüzyıldaki kaleciler gibi atma. bence de çok itici. seni seviyoruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@