banner526

banner535

Uğurcan Çakır: "Takımın iskeleti korunursa..."

Uğurcan Çakır gelecek sezon şampiyon olabileceklerini söyledi.

Trabzonspor 20.05.2019, 08:06
Uğurcan Çakır: "Takımın iskeleti korunursa..."

Trabzonspor'un genç kalecisi Uğurcan Çakır, gelecek sezon takımın iskeletinin korunması durumunda şampiyonluğa oynayacaklarına inandığını belirtti.

Uğurcan, "Bunu başaracak gücümüz var. Bu sezon çok güzel işler başardık ve üçüncülük iddiamızı son haftaya taşıdık. Futbolda her şey olabilir. Biz çıkacağız mücadelemizi edeceğiz" diye konuştu.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
furkan genç 1 yıl önce
inşAllah kardeşim taraftar olarak bizde aynı görüşteyiz
hayalleri gerçek yapsanız... 1 yıl önce
uğurcan dediklerine katılıyorum ancak yaşın yeter mi bilmem ama ben trabzonspordan çalınan 3 şampiyonluk gördük. dolaylı çalınanlar hariç. onlar kirli bir cemiyet içerde tereddütsüz birlik olmalı, hırs olmalı. bu sezon 3-4 maçtaki lakayıt oyun ve ünal hocamızın taktik hataları yüzünden şampiyonluk kaçtı. ha bu sezon ligde kalsak yeter gözüyle bakarken bir anda bizi buralara getirdiniz, maaş alamıyorsunuz o ayrı mesele. bu kadar özveriyi siz gençler yaparsınız ama yabancılar yapar mı bilemem. kısaca karşınızda pis ve şikeci bir cemiyet var, içerde de derin bir ekonomik kriz. şampiyon yaprasanız atatürkün türkiyeyi kurtardığı gibi trabzonsporu kurtarırsınız. zaten ülkenin kaderi ile trabzonsporun kaderi çok benzer. yönetenlerin bile ihanetine maruz kaldı bu kulüp zaman zaman.
kadim güçlü 1 yıl önce
Direkler de şampiyonluk mücadelesi ile aramıza girdi maalesef..
Maestro 1 yıl önce
Yusuf ve Abdülkadir Ömür giderse, Şampiyonluğa değil orta sıralara oynarız, dünya kadar borç varken bu iki futbolcuyu satmamakta olmaz satarsakta aynı kalitede adam bulmak ta imkansız. Bence Şampiyonluk hayal
kadim güçlü 1 yıl önce
Şu anda Trabzonspor u izleyenlerin çok büyük bir kısmı, gençleri izlemek için maça gidiyor izliyor vs.
ayhan61 1 yıl önce
Trabzonspor şartlar ne olursa olsun takımda; Uğurcan, Arda Akbulut, Hüseyin, Huseini, Novak, Preira,Onazi, Sosa, Abdülkadir Parmak. Abdülkadir Ömür. Yusuf Yazıcı. Ekuban. Nwakaime, Murat Cem Akpınar.. Kesin kalmalı. Bunlar üzerine 4 net transfer yapılır ise şampiyonluk yarışında oluruz.
Ahmet 1 yıl önce
Trabzonsporun borcu 150milyon euro. Kur 6.75 olduğu için 1milyar tl'ye tekabul ediyor. Yoksa çok borcumuz da yok. Önümüzdeki sene şampiyon olunması durumunda zaten 150m euroya yakın yayın geliri geliyor şamp. ligi süper lig v.s. Kadro korunmalı, altyapıdan çıkarılabiliyorsa 1 2 tane daha kaliteli genç 11'e monte edilmeli. 1 2 tanede karakterli, yetenekli yabancı ilave edilmeli. seneye şampiyon olunabilir. Federasyon müsade eder de çalmazsalar hakkımızı her sene olduğu gibi.
Taka61 1 yıl önce
Futbol paran varsa şampiyoluga oynarsın Yusuf abdüş tabiki takımda kalmalı ekonomin yeterliyse taraftar stadı her mac doldurursa takım iyi netice alır marka degerin artar pazardan iyi pay alırsın toparlamak gerekirse takım Araplar'a satılırsa abdüş Yusuf satılmaz yanlarını 3 transfer yaparsın hem şampiyonluğa hemde Avrupa'da derece yaparsın
Reca 1 yıl önce
Takımı araplara satmak mı!..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@