7m

7m

hyundai

tamfinans

Uğurcan Çakır: "Kazandığımız için çok mutluyuz"

Uğurcan Çakır maç sonu konuştu.

Trabzonspor 23.01.2022, 21:29 23.01.2022, 22:02
Uğurcan Çakır: "Kazandığımız için çok mutluyuz"

Trabzonspor’un Galatasaray’ı 2-1mağlup ettiği maçın ardından karşılaşmaya damga vuran isimlerden Uğurcan Çakır açıklamalarda bulundu.

Uğurcan şöyle konuştu;

"Önemli olan kazanmak. İlk yarı iyi oynamadığımız kayıp bir 45 dakikaydı. Galatasaray çok büyük bir camia. 45 dakika bizi çok zorladılar. Durumları ne olursa olsun onlara saygı duyuyoruz. Onları geriden gelip yenmek bizi daha da takım yaptı. Bu zor deplasmanda kazandığımız için çok mutluyuz.

Benim performansımın önemi yok, takımı tebrik ediyorum. İlk yarıda ters ayakta kaldığım pozisyon çok zordu güzel bir kurtarış oldu. Takım arkadaşlarıma yardım ettiğim için çok mutluyum.

Doğduğumdan beri Trabzonsporluyum. Çok çalıştım çok çabaladım. 2014-15 sezonunda profesyonel oldum. O zamandan beri çok çalıştım ve emeklerimin karşılığını aldım. Çok daha fazla çalışmam takım arkadaşlarıma liderlik etmem hocalarıma yardım etmem lazım. Bir şehrin sorumluluğu üzerimizde. Kaliteli arkadaşlarımız aramıza katıldı. Tymo geldi mesela burada herkes çok iyi arkadaş dedi. Bizim sırrımız bu. Biz çok iyi bir aileyiz. Herkese teşekkür ediyorum. İnşallah şampiyonluk yaşarız."


Yorumlar (4)
Ahmet Nair 4 ay önce
Sana sahip olduğumuz için çok şükür. hem TS olarak hem de ülke olarak.
hk 4 ay önce
helal.devam.
Hüdaverdi BALLI 4 ay önce
Oyunun güzel ama takım kaptanı olman sana gereksiz sarı kart görmei yetkisi vermez. Sanki Abrullah hocanın Sivasta gördüğü kırkızı karta özenmiş gibiydin? Bugün hoca tirbünde olsaydı maçı çevirebilir miydiniz?
Biz Trabzonspor olarak rakiplere her hareketimizle örnek olmalıyız. Aksi takdirde o yıl bu yıl olmaz.
salih 4 ay önce
ALLAH RAZI OLSUN. MAÇI ÇEVİRDİN. DİĞERLERİ BİTİRDİ. ÇAAAAAKIIIIIIIIIIIIIIIIIR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@