7m


7m

hyundai

Uğurcan Çakır bekleyişi

EURO 2020'de A Milli Takım’ın birinci kalecisi olmasına kesin gözüyle bakılan Uğurcan’ın, dev turnuvada vitrine çıkması ve piyasasını artırması umut ediliyor.

Trabzonspor 30.05.2021, 08:05 30.05.2021, 19:46
Uğurcan Çakır bekleyişi

Trabzonspor'un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır'ın transferi konusunda bekleyiş sürüyor.

Yönetimin yaz döneminde en az 20 milyon Euro bonservis bedeliyle satmaya hazırlandığı Uğurcan Çakır için kulübe henüz ulaşmış resmi bir teklif yok. İnter, Lille, Tottenham, Sevilla, Dortmund gibi Avrupa’nın önemli kulüplerinin yakından ilgilendiği Uğurcan konusunda EURO 2020 beklenecek.

A Milli Takım’ın birinci kalecisi olmasına kesin gözüyle bakılan Uğurcan’ın, dev turnuvada vitrine çıkması ve piyasasını daha da artırması umut ediliyor.


Yorumlar (10)
Alp 1 yıl önce
Satılmasını istemem madem şampiyonluğa oynuyoruz 1 sene daha kalsın.Uğurcan bizim takım kaptanımız.Gitsede gitmesede o bizim baş tacımız.
Serko61 1 yıl önce
Hep artmasını bekliyoruz ya Allah korusun italya maçında beş yedi sonraki maç yedek kaldı eeee sonra abdus gibi elde kaldı ,bence 12 artı onyekuru iyi taklid sat gitsin.
Savatanica 1 yıl önce
Turnuva zor,gruptan cikarsak rakipler güçlü.Umarim 25 e satacagiz diye 17 ye vermeyiz.Baskan bu satacagiz,satmayiz,onu alacak para daha basilmadi vb. konusmalari cok yapiyor,gereksiz.Neredeyse nete ilan koyacak Ugurcani satiyoruz diye.Hal böyle olunca bence pazarlik sansini azaltıyor.
adnan 1 yıl önce
ugurcan 25yasinda musteri cikarsa sat hicbi seyi bekleme terlik olur elinde patlar manaco 12,,,arti onyekuru vermis dogruysa hemen ver cunki onye kuru genc iy futbolcu rahat satasin onuda
Kerem 1 yıl önce
Riske girneyelim. Hemen satalım.
Ali okyay 1 yıl önce
14 milyon euro artı onyekuru veya bir sol ek alın. Fazla istersen elinde patlar..
Hasan 1 yıl önce
Oyuncunu pAzara surersen kimsecikler ilgilenmez. Tok satıcı olacaksın. Alıcı seni bulacak. Trabzonspor bir gilda şampiyonluk kadrosu kuracak kadar zengin değil. Trabzonspor yaptığı traansfeelerle değil kendi değerleri ile, ilkeleri ile, duruşu ile büyük olmuştur.
Kürtünlü 1 yıl önce
Aza kanaat etmeyen çoğu bulamaz. Geçen sene Abdulkadire izin vermediniz şimdi yarısını bulamazsınız. Turnuvanın ne getireceği belli değil.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@