7m


7m

hyundai

Uğur "feda" dedi

Uğur yapılandırma teklifine olumlu dönüş yaptı

Trabzonspor 19.07.2018, 08:26
Uğur "feda" dedi

Ay sonuna kadar Ersun Yanal, Uğur Demirok, Aykut Demir, Özer Hurmacı, Mehmet Ekici ve Sefa Yılmaz’a toplamda 30 milyon TL ödemesi gereken Trabzonspor, bu ödemenin bir kısmını gerçekleştirmişti.

Bu isimlerden indirim ve yapılanma isteyen Başkan Ağaoğlu, bir tek Uğur’dan olumlu yanıt aldı.

Uğur’un ödemesini yapılandıran Trabzonspor yönetimi, diğer isimlere ise dün 13 milyon TL’lik bir ödeme yaptı ve kısa vadeli borcunu kapattı.

Fanatik


Yorumlar (15)
ismail 4 yıl önce
trabzon spordan kazandığın para helali hoş olsun güzel insan bu kalp seni unutmaz artık ...herzaman yerin var..
necati 4 yıl önce
yerlinin yerlisi, trabzonlu olsun çamurdan olsun... sevdalılarına duyurulur. aslolan trabzonsporluluktur. trabzonluluk önemsizdir
Hayati Kahveci 4 yıl önce
Uğur, adam gibi adam olarak geldi ve gitti .Feda ise yaptı Allah yolunu açık etsin. Kazasız belasız başarılı bir sezon yaşasın inşAllah.
? 4 yıl önce
madem şampiyonluğun ş sinden bahsedilmiycek bu adam neden gönderildiki bu adamla 5, olmadıkmı biz... alınacak adam dahamı iyi sanki ?
yasar 4 yıl önce
keşke alternatif olarak kadro da tutulsaydı.
Reis 4 yıl önce
Uğur çoğu trabzonlu dan daha trabzonsporludur bu adamı nasıl gönderdiler hala anlamış değilim.ugur kardeşim seni biz taniyor biliyoruz her zaman kalbimizdesin ..
Can 4 yıl önce
Çakma Trabzonlu çakma trabzonsporlular a duyurulur Trabzonsporlu dogulmuyor Trabzonsporlu olunuyor unutmayiz artık seni bakın Ünal hocama hala bu takım için var
erol 4 yıl önce
bizim böyle oyunculara ihtiyacımız vardı uğur stoperde iyi partner olurdu daha önemlisi iyi trabzonsporluydu ancak ne hikmetse onu çok çabuk elden çıkardık halbuki bizim sistemimize uygun ender oyunculardandı yazık oldu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@