Uğur: Bu işi bitireceğiz

Uğur Demirok Differdange karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu.Uğur, "Sezonun ilk maoı farklı bir skor elde etmek istiyorduk ama olmadı. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Top b izdeydi biraz daha hızlı oynayabilirdik ama yine de iyi olmadı. tam olarak

Trabzonspor 16.07.2015, 23:16
Uğur: Bu işi bitireceğiz

Uğur Demirok Differdange karşılaşması sonrası açıklamalarda bulundu.

Uğur, "Sezonun ilk maoı farklı bir skor elde etmek istiyorduk ama olmadı. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Top b izdeydi biraz daha hızlı oynayabilirdik ama yine de iyi olmadı. tam olarak hazır değiliz. zamana ihtiyacımızvar. Avantajlıyız. Bu işi orada bırakacağız." dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (1)
Sedat Köroglu 5 yıl önce
Sen resmen Mustafa Yumlunun kopyasisin. Siz TS`dan gidin, yeminle söylüyorum sizin yeriniz de Göztepe. Sizi nasil Trabzonspora aliyorlar ben hayret ediyorum. Bu adamin ayaklarina bakin lütfen top geldiginde. Agaci oraya koysan ondan daha teknik oynar. Hic hic kalite yok. Vallahi bunlar TS´da oynadiklari icin hayal görüyorlar. Bir daha böyle bu seviyede hic bir takimda oynayamazlar. Adamlar sisirmis, bizimkiler almis. Zaten hep böyle oluyor. Ben kefilim diyor, baskani ayartiyorlar. Sonra 1.5mio euro para kazaniyorlar. Alin size ticaret.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@