UÇK kararını verdi! Abdullah Avcı haklı bulundu

Trabzonspor teknik direktörü Abdullah Avcı'nın Beşiktaş'a karşı açtığı davada karar açıklandı

Trabzonspor 15.04.2021, 18:46
UÇK kararını verdi! Abdullah Avcı haklı bulundu

TFF Uyuşmazlık Çözüm Kurulu, Beşiktaş'ın, eski teknik direktörü Trabzonspor'u çalıştıran Abdullah Avcı'ya ödemesi gereken rakam konusunda kararını açıkladı.

İŞTE O AÇIKLAMA
"Şirketimize bugün tebliğ edilen Uyuşmazlık Çözüm Kurulu Kararı'na göre, Futbol A Takımımız eski Teknik Direktörü Sn. Abdullah Mucip Avcı tarafından açılan feshin haksızlılığının tespiti ve mahrum kaldığı fesih tazminatı ile yargılama giderinin Şirketimizden tahsili konusunda, Uyuşmazlık Çözüm Kurulu tarafından; yapılan feshin haksızlılığının tespitine, dava kabulu ile 17.340.000 TL fesih tazminatının fesih tarihi olan 29.01.2020 tarihinden itibaren fiili ödeme tarihine kadar işleyecek yasal faiziyle birlikte davalıdan (Şirketimiz) alınarak davacıya verilmesine ve 520.200 TL yargılama giderinin davalıdan alınarak davacıya verilmesine Tahkim Kurulu'na müracaat yolu açık olmak üzere karar verilmiştir.

Anılan karara ilişkin olarak Şirketimizce Tahkim Kurulu müracaatı dahil olmak üzere tüm yasal haklarımızın kullanacağımızı kamuoyunun bilgilerine sunarız."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (14)
MA61 6 ay önce
Hak ettiğini aldi
61 6 ay önce
İstanbul şikecilerine iyi yapmış bu sezon ki ilk maçın acısı çıksın
arif efendi 6 ay önce
1 ayda 10bin tl kazansan, 50 yilda 6 milyon tl yapar. Yani 650bin euro ya oynuyor dedigimiz futbolcularin senelik garanti maasi. Bunun yaninda primleri yazmiyorum. Bundan dolayi kesinlikle futbolu takip etmiyorum. Kendime zaman ayirdim, yuruyus yapiyorum.
Ulan 6 ay önce
Hayata bakar mısın kimi 2 liraya muhtaç kimi milyonları havada kapıyor. Böyle adaletin için tüküreyim. Nedir ayrıcalığı bu insanların.
halil bilgin 6 ay önce
Senin ilgin...
MUSLUM GÜRSES 6 ay önce
YE MEMO YE YE YE MEMO YE şarkısını dinleyin..sen NEYMISSIN BE AVCU
Remzi 6 ay önce
Bence yanlış yaptı, biz nasıl ersuna kızıyorsak onlarında avcıya kızması normal, çalışmadan para almak hocaya yakışmıyor..
6111 6 ay önce
Seneye de aynısını bize yapar.
611111 6 ay önce
Şüphen olmasın kardeş
Deli Yürek 6 ay önce
BJK şampiyonluktan alacak olduğu parayı olduğu gibi avcıya verecek desenize :)
Özgür Ustaoğlu 6 ay önce
Zengin hocamız var sonunda.Allah yemeyi nasip etsin hakkını almıştır.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@