Türkiye-Rusya Maçına damga vurmuşlardı! O kadınlar konuştu!

Trabzon'da oynanan Türkiye-Rusya maçında gündem olmuşlardı.

Türkiye-Rusya Maçına damga vurmuşlardı! O kadınlar konuştu!

Türkiye Milli Futbol Takımı'nın Rusya ile oynadığı UEFA Uluslar Ligi maçınının devre arasında süpürgeyle sahadaki konfetileri temizleyen işçi kadınlar, sosyal medyada yapılan eleştirilere cevap verdiler.

Milli Takımımızın Rusya ile oynadığı karşılaşmada atılan konfetileri temizlemek için ilk yarının bitiminde ellerinde süpürgeleriyle sahaya giren işçi kadınların görüntüleri sosyal medyada geniş yankı uyandırdı... Yapılan eleştirilere ise o işçilerden SABAH aracılığı ile cevap geldi. İşte emekçi kadınların duygu ve düşünceleri;

NEVİN KOMAR (25): Bize sahanın bir nebze de olsa temizlenmesi söylendi. Süpürgelerimizi alıp, hemen sahaya girdik. Hızlı bir şekilde temizledik. Fotoğraflarımız sosyal medyada yayımlanmış ve eleştiriler olmuş. Yazılanlar bizim için önemli değil. Neymiş efendim, süpürgeyle temizlemişiz. Ne ile temizleyecektik? Biz işimizi yapıyoruz. Herkes işine baksın.

NAZAN LEVENT (33): Milyonlarca kişinin bizi görmesine sevindik. Olumsuz yorumlar da yapılmış. Onları kâle almıyoruz. Milli Takımımıza hizmet ettiğimiz için mutluyum.

MUTLU VE GURURLUYUZ
EMİNE POLAT (46): Sahanın, en önemlisi de çizgi kısımlarının konfeti ile kaplanması sonrası hızlı bir şekilde temizleme işine giriştik. Bu bizim işimiz. Sosyal medyaya düşmüşüz... Hiç de sorun değil. Çünkü bir anlamda milli görev yaptık. Mutluyuz ve gururluyuz.

İŞİMİZDEN SOĞUTAMAZLAR
ŞÜKRAN ÇOLAKOĞLU (39): Sosyal medyaya düşen fotoğraflarımızı eşimizden, dostumuzdan öğrendik. Milli Takım için bir şeyler yaptığımızı düşünüyoruz. Keşke galip gelebilseydik. Bu tür eleştiriler, bizi işimizden soğutamaz. Görev aldığımız her işi layıkıyla yapmaya çalışıyoruz.

(Sabah)

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2018, 18:38
Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doktor TS
Doktor TS - 2 hafta Önce

Vatan sevgisi dolu cevaplar.. Teşekkürler bayanlar..

Olli
Olli - 2 hafta Önce

Iste yeni R.Turkiye Cumhuriyetinde kadinin yeri

Maçkali
Maçkali @Olli - 2 hafta Önce

Ulan işi hemen siyasete bağladın ya yuhh

Kenan
Kenan @Olli - 2 hafta Önce

Sonrada vatan haini diyince ağlıyosunuz ama

Reis
Reis @Olli - 2 hafta Önce

Beğenmiyorsan Yunanistan’a git

Ali Fuat Gün
Ali Fuat Gün - 2 hafta Önce

Elinize kolunuza sağlık, sağdan soldan havlayan çok bilmişler aşağı inip bildikleri gibi kendileri temizleselermiş ya...

Trabzonlu
Trabzonlu - 2 hafta Önce

Yapılan bir işi direk eleştirmek kolaya kaçılılacak en basit yöntem,görevli bayan arkadaşlar çok güzel cevap vermişler, elleriniz dert görmesin, yüreğinize sağlık.

Can
Can - 2 hafta Önce

Kötü eleştiren kişilerde bence farklı birşey söylemek istemiştir ama kelimeyi doğru seçememiştir diye düşünmek istiyorum.burda hanımefendiler namusunlan ekmek parası için işini laiki ile yapmıştır.eleştrilecek kurum tff ve kulup ve yöneticileridir.dünya kupasına ev sahipliği yapmak isteyen ülke bu şekildw görüntü vermeyecek. İş makinesi alacak.prestij olmazsa dünya kupasına ev sahipliği yapamazsın.saygılar

Mustafa sakarya
Mustafa sakarya - 2 hafta Önce

Canlarım kardeşlerim sizinle gurur duyuyoruz

kemal bolukbas
kemal bolukbas - 2 hafta Önce

Emekci kadınlarımız saygı duyun itler.


banner426

banner421