Transferde işler karıştı: Trabzonspor devreye girdi iddiası

Trabzonspor'un Giuliano'nun transferinde Zenit ile anlaştığı iddia edildi.

Trabzonspor 12.08.2017, 14:38 12.08.2017, 15:28
Transferde işler karıştı: Trabzonspor devreye girdi iddiası

Haber61 - Spor Servisi - Fenerbahçe'nin Türkiye'ye getirdiği Giuliano de Paula transferinde Trabzonspor'un araya girdiği ve oyuncunun kulübü Zenit ile anlaştığı iddia edildi.


Trabzonspor'un oyuncu ve kulübü ile daha önceden görüştüğü kulübü Zenit ve oyuncu  ile anlaşıldığı ancak oyuncunun daha sonra Fenerbahçe ile görüşmelere başladığı iddia edildi.

Brezilyalı Futbolcu Giuliano'yu Fenerbahçe'nin bugün Türkiye'ye getirerek adeta havaalanından kimseye göstermeden apar topar çıkardığı futbolcu ile ilgili olarak Trabzonspor'un son bir hamlede daha bulunduğu iddia edildi.

Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'nın Zenit kulübü ve Futbolcunun menajeri ile görüşmeler yaptığı ileri sürüldü.


SOSYAL MEDYADAN VİDEO

Oyuncunun sosyal medyadan Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta'ya ithafen çekerek yayınladığı "Trabzonspor Başkanı menajerimle görüşebilirsiniz" ifadelerini kullandığı videonun ise tam olarak ne zaman yayınlandığı ile iligli bilgi yer almıyor.

Trabzonspor cephesinden iddialarla ilgili nasıl bir cevap geleceği ise merakla bekleniyor.
Yorumlar (14)
Mustafa 3 yıl önce
Bunlar teneke
Bursa'daki Taraftar 3 yıl önce
Sabır dediler sabrettik.suprizlerimiz var dediler merak ettik. Kaliteli oyuncu dediler seyrettik.ortada doğru düzgün birşey yok. 3 tane kesin gidecek oyuncu elde kaldı. Sözleşme yenileyen 3 oyuncu var. Onazi gitti. Defansa sağ kanada 10 numara mevkisine takviye şart. 31 Ağustos a kadar bence çok fazla birşey yapılmayacak. Eldeki oyuncularla yetinilcek.her zamanki gibi oyalama taktiği. Zaman kazanma gündemde kalma taktikleri. Koca transfer dönemi boş geçti.
Başkanım 3 yıl önce
Al bu topçuyu
Hami 3 yıl önce
Bu tarz hareketler Ts a zarar veriyor. Daha yeni Hacı Osman tarzından kurtulduk Usta daha akıllı olmalı. Hiçte faydası bi kenara zarar gördük. Bu çakal karlos tarzı ile şampiyon o-lun-mu-yor
RECEP koc 3 yıl önce
Ha ha meehmet ekici haha böyle olur hamsinin intikami daha burmesische. Dur!
ŞEHZADE 3 yıl önce
yalan.
rezil herifler 3 yıl önce
Artik gogsumuzu gere gere "YALANIN BATSIN, YALANCISIN" Muharrem Usta
Bordomavi80 3 yıl önce
Sürprizler eldeki oyuncuları bedava göndermek mı? Yada kadro dışı kalan Aykut Sefa İbanezi satamamak mı? Aytaç ı kiralık göndermek yerinde karar. Keşke diğer 3 oyuncu içinde aynısı yapilabilseydi. Bedavaya gittiler. Taraftar sabırlı ancak yönetim Futbolcu satın alma konusunda oldukça ağır hareket ediyor. Transferin kapanmasına kaldı 18 gün. Polemiğe yarışa girmeden bu takıma en az 3 oyuncu daha alınmalı.Alinacak mevkiler aşikar. Bacca yı Sissoko yu Serdar Taşçı yı Deniz Turunç u keşke alabilseydik. Bu 50 yıl kadrosu ile şampiyonluk zor arkadaşlar. Sürprizlerle açık sabırlı taraftar yönetimi bekliyor. 31 Ağustos son gün. Saygılar
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@