banner491

Trabzonspor’un UEFA’daki dosyalarında yeni gelişme

Trabzonspor’un UEFA’da yer alan dosyaları ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Trabzonspor’un UEFA’daki dosyalarında yeni gelişme
banner492
banner432

Haber61 – Spor Servisi - Trabzonspor kulübünde bu sezon 3 değişik desendeki forma satışları toplamda 135 bin rakamına dayandı.

Şenol Güneş Spor Kompleksi içerisindeki 41 Bin kişilik Medicalpark stadyumu tribünleri için, satışa çıkarılan 33 bin kombinenin tamamı bugün itibari ile bitti. 5 Bin bilet içerideki her maç için o hafta içerisinde satışa çıkarılacak. 

Öte yandan Bordo mavili kulüpte bir sezon için Passolig kartı satışlarında taraftarların aldığı Passolig sayısı 17 Bin 465’e ulaştı. 

Diğer yandan Trabzonspor kulübünde ve ona bağlı yan şirketlerinde yurt içindeki mahkemelerde görülen 76 icra dosyasından 69 tanesi karşılıklı anlaşma ve ödemelerle kapatılarak temizlendi. Geriye kalan 7 dosyanın da yılsonuna kadar kapatılacağı öğrenildi. 

Ayrıca UEFA’da yabancı futbolcu, menajer, şirketler ve avukatlar ile devam eden dava dosyaları karşılıklı olarak maddi ve manevi görüşmeler ve anlaşmalar sonucunda kapatıldı. Bordo mavili kulübün UEFA nezdinde görüşmeleri devam eden 3 davadan alacaklı olarak davacı konumunda olduğu ve sonucunda bu davalardan olumlu karar çıkmasını beklediği öğrenildi. 
 

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2019, 13:59

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
mk61
mk61 - 1 ay Önce

Tebrikler yönetim...
Birileri her ne kadar kabul etmese de son yirmi yılın en başarılı yönetimine sahibiz.

Temel
Temel - 1 ay Önce

Afarum agaoglu

Akyazılı
Akyazılı - 1 ay Önce

Yaşadığımız bu yanlışlari hiçbir zaman unutmadan devamlı ders çıkarmalıyız.bu güzel gelişmelerin sonunda bir de şampiyon olursak hayat bize bayram olur inşAllah.

Oguz
Oguz - 1 ay Önce

Tebrikler yönetim

Bozkurt Hoca
Bozkurt Hoca - 1 ay Önce

Sizleri Kutluyorum Sayın Yönetim.İki Trol başkandan sonra gerçek bir başkanımız oldu.

Orhan kibar
Orhan kibar - 1 ay Önce

Teşekkürler yönetim kurulumuz

ALI GÜRSU
ALI GÜRSU - 1 ay Önce

Ağa oğlu sokaktan gelmedi 18 yıl golf federasyonu başkanlığı yapmış temiz bir yönetici geçmişine sahip adamın dik alası bir Başkan helâl olsun

RUSTEM AĞA
RUSTEM AĞA - 1 ay Önce

SAYIN AĞAOĞLU VE DEĞERLİ YÖNETİM ÜYELERİNİN GÖSTERMİŞ OLDUKLARI BU BAŞARILARINI CANDAN TEBRİK EDİYOR, SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.


banner441

banner472