Trabzonspor’un UEFA’daki dosyalarında yeni gelişme

Trabzonspor’un UEFA’da yer alan dosyaları ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

Trabzonspor 17.10.2019, 13:51 17.10.2019, 13:59
Trabzonspor’un UEFA’daki dosyalarında yeni gelişme

Haber61 – Spor Servisi - Trabzonspor kulübünde bu sezon 3 değişik desendeki forma satışları toplamda 135 bin rakamına dayandı.

Şenol Güneş Spor Kompleksi içerisindeki 41 Bin kişilik Medicalpark stadyumu tribünleri için, satışa çıkarılan 33 bin kombinenin tamamı bugün itibari ile bitti. 5 Bin bilet içerideki her maç için o hafta içerisinde satışa çıkarılacak. 

Öte yandan Bordo mavili kulüpte bir sezon için Passolig kartı satışlarında taraftarların aldığı Passolig sayısı 17 Bin 465’e ulaştı. 

Diğer yandan Trabzonspor kulübünde ve ona bağlı yan şirketlerinde yurt içindeki mahkemelerde görülen 76 icra dosyasından 69 tanesi karşılıklı anlaşma ve ödemelerle kapatılarak temizlendi. Geriye kalan 7 dosyanın da yılsonuna kadar kapatılacağı öğrenildi. 

Ayrıca UEFA’da yabancı futbolcu, menajer, şirketler ve avukatlar ile devam eden dava dosyaları karşılıklı olarak maddi ve manevi görüşmeler ve anlaşmalar sonucunda kapatıldı. Bordo mavili kulübün UEFA nezdinde görüşmeleri devam eden 3 davadan alacaklı olarak davacı konumunda olduğu ve sonucunda bu davalardan olumlu karar çıkmasını beklediği öğrenildi. 
 Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
mk61 2 yıl önce
Tebrikler yönetim...
Birileri her ne kadar kabul etmese de son yirmi yılın en başarılı yönetimine sahibiz.
Temel 2 yıl önce
Afarum agaoglu
Akyazılı 2 yıl önce
Yaşadığımız bu yanlışlari hiçbir zaman unutmadan devamlı ders çıkarmalıyız.bu güzel gelişmelerin sonunda bir de şampiyon olursak hayat bize bayram olur inşAllah.
Oguz 2 yıl önce
Tebrikler yönetim
Bozkurt Hoca 2 yıl önce
Sizleri Kutluyorum Sayın Yönetim.İki Trol başkandan sonra gerçek bir başkanımız oldu.
Orhan kibar 2 yıl önce
Teşekkürler yönetim kurulumuz
ALI GÜRSU 2 yıl önce
Ağa oğlu sokaktan gelmedi 18 yıl golf federasyonu başkanlığı yapmış temiz bir yönetici geçmişine sahip adamın dik alası bir Başkan helâl olsun
RUSTEM AĞA 2 yıl önce
SAYIN AĞAOĞLU VE DEĞERLİ YÖNETİM ÜYELERİNİN GÖSTERMİŞ OLDUKLARI BU BAŞARILARINI CANDAN TEBRİK EDİYOR, SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@