Trabzonspor'un şampiyonluk kaçınca ilk icraatı bakın ne oldu

Trabzonspor, sosyal medyadaki 8. kuşatma yazısını kaldırdı.

Trabzonspor 20.07.2020, 08:21 20.07.2020, 08:32
Trabzonspor'un şampiyonluk kaçınca ilk icraatı bakın ne oldu

Haber61 - Spor servisi

Süper Lig'in 33 haftasında Şampiyon Başakşehir oldu. Aynı anda oynanan müsabakalarda Trabzonspor kazanıp, BHaşakşehir'in puyan kaybetmesini bekleyecek ve umudunu son haftalara saklayacaktı ancak 8 dakikada yediği 3 golle yenilince, Başakşehir oynadığı karşılaşma bitmeden şampiyon oldu. Bordo mavililer şapiyonluğun elden gitmesinin ardından ilk icraatını soyal medyada yaptı. 

Sosyal medya hesaplarında bulunan 8. Kuşatma ibaresi kaldıran bordo mavililer, bu hamleyi bitiş düdüğünün hemen ardından yapmaları dikkat çekti.


Yorumlar (34)
Yazık vallahi yazık 1 yıl önce
Çok şeyler yazmak istiyorum ama sosyal medya yasası çıktı. Koltuk makam uğruna doğduğu ili satan yarın bir gün vatanını da satar. Kimse antrenöre suç bulmasın o zurnanın son deliği ona gelene kadar tepeden başlayıp gereken yapılmalı. Yeni kurulan parti başkanının memleketi üzülüp ona oy kazandırmadılar. Herşey bir oyun artık sadece futbol değil. Herşeye hint horozu gibi atlayan tarihi restaurant açan bakalım ne diyecek.
serkan 1 yıl önce
Hehe ağaoğluna bakın siz her şeyi sil baştan yapalım , o başarız Trabzonspor'u geri getirelim istediğiniz güçsüz Ts bana bakın siz gidin kendi sayfanızda kendi takımınız için yazın bunları.
puahhahahha 1 yıl önce
puhahahhaha, aynı reisiniz gibisiniz, tek başarısı geri çekilmek.
Yakamoz 1 yıl önce
Ünal Karaman’ın ahı tuttu oh oldu size
Ts Erdem 1 yıl önce
madem öyle hocanın,bu kirli düzende zaten başarısız oldum deyip istifa etmesi lazım azcık ts sevgisi varsa eğer.Güce boyun eğmeyen gerçek Ts li biri gelir belki.
Osman6154 1 yıl önce
Üstad bravo size aynen katılıyorum,Hüseyin piyon olarak kullanıldı,o da garip sesini çıkaramıyorAğaoğluna bakmak lazım onu sorgulamak lazım,bunların pis düşüncelerinden dolayı futbolu bıraktım alsınlar oynasınlar
Lazanist 1 yıl önce
8. Kuşatma yazısından sonra teknik direktörlük kısmınıda boş bıraksaydı bence daha akılcı olurdu... Yazıklar olsun...
Emin takur 1 yıl önce
Ya boşverin bu işleri kardeşim önce kendin oynayacaksın kazanacaksın hakemdi makem de yok Efendim federasyon du Bunlar işin detayları sen sen önce bir kazanmasını maçı almasını öğren adam gibi oyna Getir Getir Getir sonunda Efendim bir çuval inciri berbat etmek diye herhalde buna derler yazıklar olsun yazıklar olsun bir sözüm vardı Trabzonspor şampiyon ol seni öyle bırakayım diye bu yıl şampiyon olsaydı ta hastalıktan bile vazgeçeceğimi söz vermiştim kendime Ama artık ebediyen bırakıyorum herkes kendi yoluna yok kuşatma imiş yok çatışma aymış bırakın bunları ya
Bordo 1 yıl önce
Bıraksınlar 8.kuşatma muşamba nereyi kuşatıyorsun ist mu , zaten ist maç yapsa sürekli full oynar böyle geyik söylemler lakaplı kelimeler ile birşey olmaz diyecek ki yönetim 2011 ayrı bir şike konusu biz 7.şampiyonluk için mücadele ediyoruz ,2011 ın de peşindeyiz diye bırakacak eğer böyle geyik yaparsan birileride espirili bir şekilde de olsa talimatlarla işlerine karışır hocanı istemez alo larla takımını yönetir ciddiyet olacak yeni sezona tff ye 7.şampiyonlugu yazdıracağız diyeceksin.
Çıldır lı H8 1 yıl önce
Çıldır lı Hüsamettin.Yazık ettiniz bu takıma.Artık bu fırsat bir daha ele geçmez inşaAllah yanılmış olurum.üç beştane satılmış takımı ne hale getirdiler.
Trabzonli 1 yıl önce
Lafla iş olmuyor. İcraat lazım mücadele lazım Ruh lazım...
Engin 1 yıl önce
Aziz Yıldırım şike yaptı feneri şampiyon yaptı, bizimkiler koskoca Trabzonspor u göksel e yem etti.
Bordopars 1 yıl önce
TS yi siyasete alet ettikleri gün duygular ve sevgiler puslanmaya başladı. Bu gidiş iyiye doğru değil. Yılların güzel takımı Gaziantepspor de böyle yok oldu gitti.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@