banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonspor'un kurtuluşu gençler

Muhammed Beşir'i Eskişehirspor maçında kullanan ve aldığı verimden memnun kalan Sadi Tekelioğlu'na yönetimden destek geldi. Bu sezon şampiyon olma umutlarının kalmadığına inanan Trabzonspor yönetimi geriye kalan maçlarda gençlerden yararlanılarak geleceği

Trabzonspor 14.12.2015, 10:11
Trabzonspor'un kurtuluşu gençler

Muhammed Beşir'i Eskişehirspor maçında kullanan ve aldığı verimden memnun kalan Sadi Tekelioğlu'na yönetimden destek geldi. Bu sezon şampiyon olma umutlarının kalmadığına inanan Trabzonspor yönetimi geriye kalan maçlarda gençlerden yararlanılarak geleceğin kurtarılması için bu sezonun kendileri için şans olduğu görüşünde.

Abdülkadir'in de mümkün olduğu kadar forma giymesi yönünde tecrübeli teknik adama destek olan yeni yönetim, Esteban'ın sözleşmesini feshedilmesi sonrasnda genç kaleciler Uğurcan ile Yavuz'a da şans verilmesini istedi. Tekelioğlu ise bundan sonraki dönemde, yakından tanıdığı stoper Mehmet Kuruoğlu, sağ bek Abdullah, orta saha oyuncusu Mertcan, A2 takımının kaptanı sol açık Ramazan ve genç takımlar seviyesinde oldukça beğenilen Ali Han'ı da A takıma hazırlama planları içinde olduğu gelen bilgiler arasında.

Yorumlar (3)
Yüksel 5 yıl önce
Çok isabetli olur. Mbia..marin..mehmet.okay.cardazo.cavanda.yusuf.onur.kalmalı.diğerlerinin yerine u 17.18..19..20.21..1461 den takviye yapılmalı..1461 den sağ açık hamza özellikle dahil edilmeli..gençler..mevcut kadrodan daha kötü oynamazlar
zeki 5 yıl önce
Zaten aşşağılan arada 7 puam kalmış bu tercübesiz gençleri oynatta küme düşelim onumu istiyorsunuz
ahmet 5 yıl önce
Gençlere şans verilmeli. Pahalı ve verimsiz yabancılar tek tek rlden çıkarılmalı. Muhammede yönetim de bizlerde sabretmeliyiz. Yıllık 9 milyon alan gölcümü şut atamıyor, koşamıyor, penaltı atamıyor. Ndoyeyi saymıyorum bile.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@