7m

7m

hyundai

Trabzonspor'un kadrosu Şampiyonlar Ligi için yeterli mi? Canlı yayında açıkladı

Futbol yorumcusu Erman Özgür, Trabzonspor'un şampiyonlar Ligi için kadrosunu yorumladı.

Trabzonspor 08.04.2022, 22:20 08.04.2022, 22:24
Trabzonspor'un kadrosu Şampiyonlar Ligi için yeterli mi? Canlı yayında açıkladı

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor, açık ara liderliğini sürdürürken şampiyonlar ligi hesapları yapılmaya başlandı.

Spor yorumcusu Erman Özgür, Bordo mavili ekibin Şampiyonlar Ligi için kadrosunu yorumladı.

Erman Özgür "Roma maçlarında gol yaptı Cornelius ama bana göre o tip maçlarda dengede oynadığın anlarda biraz sahne alabilecek santrafora ihtiyaç vardı. Şampiyonlar ligi o günkünden daha üst bir seviye o yüzden o oyunlcuları kadroda turarak, birden fazla kulvarda da gideceksen çok iyi bir santrofora, çok iyi bir solbeke ve çok çok iyi bir stopere mutlaka ihtiyacı olduğunu düşünüyorum Trabzonspor'un. Ortasahada çok seçenek var. forvet kısmında Nwakaeme'yi de tutarsa seçeneği fazla ama santrafor başka bir hikayedir. " ifadelerini kullandı.


Yorumlar (3)
Oflu 2 ay önce
Canlı yayında açıklayınca mı iandırıcı? Görünen köy kılavuz istemez. Trabzonsporun kadrosu Türkiyedeki en iyi kadro olmasına ramen, Şampiyonlar ligi değil, herhangi bir Avrupa kupası için bile yeterli değil.
Erdem 2 ay önce
Bu kadroya göre yorum yapılmış. Bu kadrodan epey giden olacak gibi, nerden mi biliyorsun diye soran olursa tabi ki yine buradan okuduğum haberlerden. Bakalım kaç tane giden olacak göreceğiz, gidenlerin yeri dolacak mi onu da göreceğiz. Bana kalırsa seneye başarımız öncelikle transfer başarı doğrudan orantılı. Ben bu kadro seviyesi korunur mu endişeliyim ki belki de gelenler gideni aratacak, öyle olursa zaten vay halimize.
Özgür ata 2 ay önce
Harika bir görsel

Gelişmelerden Haberdar Olun

@