7m

7m

hyundai

Trabzonspor’un Kaan Ayhan teklifi mest etti ama limite takıldı

Trabzonspor’un Kaan Ayhan transferine limit engeline takıldı.

Trabzonspor 07.02.2022, 22:17 07.02.2022, 22:47
Trabzonspor’un Kaan Ayhan teklifi mest etti ama limite takıldı

Haber61 - Spor Servisi / Trabzonspor’un günlerdir konuşulan Kaan Ayhan transferi limit çıkmazına takıldı.

İtalyan Sassuolo  kulübü Trabzonspor’un verdiği rakamları kabul etme aşamasına geldi ancak İtalya Futbol Fedarasyonu'nun uyguladığı limit kuralını aşamadı.

İtalya Futbol Federasyonu sezon başında kulüplerden futbolcularının piyasa değerlerini bildiren bir belge alıyor ve futbolcu bu değerin altında satılırsa kulüplere gelecek szeon için transfer kısıtlaması koyuyor.

Edinilen bilgiye göre; Sassuolo kulübü de İtalyan Futbol Federasyonuna Kaan Ayhan’ın değerini 7.8 Milyon Euro olarak bildirdi.

Bordo mavililerin cazip teklifine rağmen rakam7.8 Milyon Euro’nun altında kalınca transfer gerçekleşmedi.  Yarın akşam saatlerine kadar bir gelişme yaşanmasının beklenmezken transfer sezon sonuna kaldı.


Yorumlar (3)
Edgar 4 ay önce
Gereksiz transfer. Gelecek sezondan itibaren Taha veya Ahmetcan’dan en az birini 11’e monte etmeliyiz. Belki de ikisini birden. Avrupa’da artık defans hatları hep genç oyunculara emanet. Biz de bu konuda Türk futbolunun öncüsü olmalıyız.
Erdem 4 ay önce
Avrupadan men cezası almayın da. 2-3 milyon bandında 1 tane stoper alıp transferi bitirin. Kaanı da Avcı Hoca çok isterse takımı şampiyon yapmak kaydı ile SEZON SONU alabiliriz tabi bize gelmek isterse. Bana kalsa 8 milyonu Kaan yerine Sörlotha veririm. Tabi Sörloth yine gelmek istemezse çabuk hızlanan, bitirici bir forvete. Cornelius faydalı olsa da bizim forvetimiz çabuk hızlanan forvet olmalı örnek Burak Yılmaz gibi.
YUSUF 61 4 ay önce
Adamlar delikanlılık yapmış

Gelişmelerden Haberdar Olun

@