Trabzonspor’un eski hocası şifreyi verdi

Giray Bulak’tan Haber61’e açıklamalar.

Trabzonspor 18.03.2017, 14:08 18.03.2017, 14:24
Trabzonspor’un eski hocası şifreyi verdi

Haber61 - Haber Servisi - Trabzonspor’un eski Teknik Direktörü Giray Bulak Haber61’e Trabzonspor Galatasaray maçı ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu.


Giray Bulak, “Trabzonspor bu akşam yener. Galatasaray takımı 3-4-3 oynayacak yine büyük ihtimal. Orta sahayı çok kalabalık tutmaya çalışıyor. Bunu yaparken de kenar oyuncuları içeriye çok giriyor. Dolayısıyla Trabzonspor orta sahayı ele geçirebilirse kazanır. Trabzonspor’un hem pres hem de doğal fizik gücü olarak üstünlüğü var o bölgede. Bugünkü maçta orta sahayı elinde tutan kazanır. Trabzonspor’da bu bakımdan çok avantajlı” dedi.

Ersun Yanal’ın forvet seçiminde de değinen deneyimli hoca, Rodallega’nın 11’de oynayacağını ve N’Doye’nin oyuna sonradan dahil olabileceğini belirtti.

Maça etki edecek oyunculara da değinen Giray Bulak, Trabzonspor’dan Rodallega’nın Galatasaray’dan ise Muslera’nın öne çıkabileceğini bildirdi.

Giray Bulak, maçın sonucu konusunda ise görüşünün 2-1 veya 3-1 Trabzonspor’un kazanabileceği yönünde olduğunu söyledi.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (4)
Metin 4 yıl önce
Bu bizim Hocada ayni Yilmaz Vural gibi disaridan iyi taktik veriyor,aynen Box hocalari gibi.Susma hakkini kullansa daha hos olur...
KARABASAN 4 yıl önce
Bu arkadaşa sorarmısınız oğlu neden fanatik Beßiktaşlı.Beşiktaşın hiç maçını kaçırmayan taa Bodrumlardan kalkıp İstanbul'a maça gelecek kadar fanatik.BIRAKSIN BU ADAM TRABZONSPOR AYAKKARNI.O daİstanbulun kölesi olan Bi yalaka
Mutlu 4 yıl önce
Bunun taktiği ile çıkarsak kesin yeniliriz. Sorarmısınız kendisine neden teknik direktörlük yapmıyor. TV den sallamak daha kolay değil mi?
Ofluuu 4 yıl önce
Şundan hoca diye bahsetmeyin lutfen

Gelişmelerden Haberdar Olun

@