Trabzonspor'un derdi M'bia

Trabzonspor, Kamerunlu futbolcu Stephane Mbia'yla yaşadığı sorunları artık sonlandırmak istiyor.   TEPKİYLE KARŞILAŞTI   Sabah'ın haberine göre; Daha önce alacaklarının geç ödendiği, gerekçesiyle kulübe 2 milyon 800 bin Euro'luk ihtar çeken Mbia, daha son

Trabzonspor 26.01.2016, 11:04
Trabzonspor'un derdi M'bia

Trabzonspor, Kamerunlu futbolcu Stephane Mbia'yla yaşadığı sorunları artık sonlandırmak istiyor.
 
TEPKİYLE KARŞILAŞTI
 
Sabah'ın haberine göre; Daha önce alacaklarının geç ödendiği, gerekçesiyle kulübe 2 milyon 800 bin Euro'luk ihtar çeken Mbia, daha sonra geçmiş maaşlarının önemli bir bölümü ödenince çalışmalarına devam etti.
 
Ancak yaşadığı hafif sakatlığı gerekçe göstererek Beşiktaş maçında oynamak istemedi. Fakat doktor kontrolünde çok ciddi bir sakatlığının olmadığı tespit edilen Mbia yine oynamak istemeyince yönetim kurulunun tepkisiyle karşılaştı.
İYİ BİR TEKLİF GELİRSE DEĞERLENDİRİLECEK
 
Kendisiyle konuşan yöneticilere, "Mutsuzum, gitmek istiyorum" diyen Kamerunlu futbolcunun menajeri ile bir görüşme yapan yöneticiler, iyi bir teklif gelmesi durumunda değerlendirme yapılacağını bildirdi.
Yorumlar (5)
zafer Turalı 5 yıl önce
amma da simartiniz abu yamyam herifi ya. siz boyle her dedigini yaparsaniz. o ne yapmaz ki. eyy yoneticiler biraz acikgoz ve uyanik olun.
ali duran 5 yıl önce
Yam yam deyipte ırkçılık yapmayın Allahın yarattığıyla dalga geçmek hakaret etmek çok büyük günah.Adam paragöz Trabzonspor'daki kargaşa ortamı anlaşılan canını sıkmış olmalı olabilir gönerin gitsin
alattin 5 yıl önce
Hemen kadro disi birakin sunu yoksa takimin cani yanar bu adamdan hayir gelmez
Yusuf Babuz 5 yıl önce
Bir insanda utanma duygusu olacak senin takımda oynayan bir çok arkadaşın senin aldığın paranın yarısını bile alamıyorlar, sen daha da çıkıp adam gibi değil sahte oynuyorsun, sanki biz anlamıyoruz. Derhal gönderin hiç bakmayın.
ts 61 5 yıl önce
artik bu görgüsüs oyuncuyu görmek istemiyom.yollayin bu adami bunlarin derdi futbol deyil para afrikali oyuncu almayin bundan sonra.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@