Trabzonspor’un CAS davasında son dakika - Haber61 ‘e açıkladı

Trabzonspor’un CAS davasında son durum Haber61’de.

Trabzonspor 15.03.2019, 15:34 15.03.2019, 20:15
Trabzonspor’un CAS davasında son dakika - Haber61 ‘e açıkladı

Haber61 – Spor Servisi -  Trabzonspor heyeti 2010-2011 sezonu sonunda yaşanan şike süreci ile ilgili görülecek duruşma için İsviçre’ye gitmişti.

FİFA Disiplin Kurulu’nun yapılan başvuruyu reddetmesi sonrasında Spor Tahkim mahkemesi (CAS)’ne başvuran Trabzonspor heyeti bugün yapılacak duruşma için isviçre’ye gitmişti.

Trabzonspor’da yönetici Önder Bülbüloğlu yaşanan gelişmelerle ilgili Haber61’e yaptığı açıklamada “duruşmaya şuanda ara verildi. Çok iyi ve etkili bir sunum yaptık. Gerekli argümanlarla hakimin karşısına çıktık. Hakimde dava dosyasına çok hakimdi. Aradan sonra da Fenerbahçe ve TFF cephesi savunma verecek. Bizim açımızdan her şey güzel gidiyor” dedi.

Yorumlar (18)
furkan61 2 yıl önce
hadi hayırlısı
yasar 2 yıl önce
hadi inşAllah
arif aktaş 2 yıl önce
inşAllah güzel haberler
0661 2 yıl önce
Hadi hayırlısı inşAllah
murat 2 yıl önce
Hayırlısı inşAllah. Gözümüze soka soka yaptılar hileyi, sonra da hep birlik oldular örttüler üzerini. O kadar kahır, üzüntüden sonra biraz içimiz soğur inşAllah. Allah büyük. Kanırta kanırta şampiyon olduk lafları yanına kalmaz kimsenin.
BORDO -MAVİ. 2 yıl önce
6-7 yıldan beri adaleti bekliyoruz.Çektiğimiz çile.Gördüğümüz maddi manevi zararlarda çabası.
seref 2 yıl önce
sonuç sıfıra sıfır geri gelinecek.Bir takımın uğradığı haksızlığa federasyonu destek veriyorsa gerisi ne yaparsa yapsın sonuç hep ayni.
Trabzon 2 yıl önce
CAS biz müdahale edemeyiz şampiyonluk teslim etme hakkımız yok diyecek kesin,ama doğrudur şike var derse işte o zaman Trabzonda taraftarı faturayı keseceği yeri bilir
adem 2 yıl önce
aynen. kesin bilir. 8 senedir fatura kese kese bir hal oldu trabzon
Ba 2 yıl önce
Bişe cikmazz
Erdoğan turan 2 yıl önce
Ne zaman karar acıklanacak
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@