7m

7m

hyundai

Trabzonspor’un başarısının mimarı olarak onu işaret etti: Burun kıvırdılar burunlarından getirdi

Spor Yazarı Şansal Büyüka, trabzonspor’un başarısını yorumladı.

Trabzonspor 23.02.2022, 10:44
Trabzonspor’un başarısının mimarı olarak onu işaret etti: Burun kıvırdılar burunlarından getirdi

Spor yazarı Şansal Büyüka, Süper Lig'de geride kalan haftayı değerlendirdi. Trabzonspor’un şampiyonluk yolunda yürüyüşünü de değerlendiren Büyüka, Trabzonspor’un teknik direktörü Abdullah avcı için “İstanbullular burun kıvırdı ama burunalrından getirdi” ifadelerini kullandı.

Büyüka şu ifadeleri kullandı:

Sörloth’u buldular. Adam 30 gol barajını aştı, Türkiye’yi birbirine kattı ve kaçtı. Cornelius elbette yeni bir Sörloth değil ama tek başına attığı kafa gollerini Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray takım olarak atamadı.

Beşiktaş Dorukhan’ı önemsemedi. Diğer İstanbullular yüz vermedi. Trabzon kaptı, her yerde, her mevkide tepe tepe kullanıyor.n Marek Hamsik, İtalyan Ligi’nde gerçek efsane olmuştu. Gerçek bir Avrupa yıldızı olan Hamsik’i ikna etmeyi becerdiler, imzayı attırdılar, Trabzon’a getirdiler. Gervinhoları, Djaninyleri buldular. Uzun süreli sakatlandılar, buna rağmen eksikliklerini hissettirmediler. Çünkü kadro mühendisliğini kusursuz yaptılar.

Edin Visca 10 sene İstanbul’da oynadı. Gözlerinin önündeki ligin en istikrarlı adamını Trabzonspor’a kaptırdılar.

Burunlarının dibindeki Abdullah Avcı’ya burun kıvırdılar. Abdullah Avcı şimdi her hafta burunlarından fitil fitil getiriyor.

Yolu biliyorsan yorulmazsın. Yolu bilmiyorsan, daha o yolun yarısında 20’şer, 30’ar puan fark yiyip, pusulayı şaşırırsın.


Yorumlar (9)
Turgay 3 ay önce
Tipik bir kızgınlık yazısı. Hırslarından kuduruyorlar daha bunlar iyi günleriniz.
Abdullah 3 ay önce
Trabzonspor'u öven değil de diğerlerine niye böyle yapıyorsnuz diye yakınan bir yazı, yorum olmuş ama bunları söyletmekte güzel. Çok Şükür . . .
Trabzonlu 3 ay önce
Catla bu iş en çok senin zoruna gitti
yomrali 3 ay önce
şansal büyüka bizi övmese de olur.
Erdem 3 ay önce
Hayde bu sezon Türkiye Kupasını da alalım. Fakat seneye Sergenin yanlışlarına dikkat edilmeli. Bu takım cıvımaz ise seneye Süper Kupa ile yine 2 kupaya oynar Avrupa maçlarında da başarılı olur. Güzel bir kadromuz var Allah bozmasın.
fırat 3 ay önce
gizli trabzonlular sizi
Süper Tespit 3 ay önce
Süper yorum.
oflu 3 ay önce
Benim söylemek istediğim her şeyi özetlemiş...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@