7m

7m

hyundai

Trabzonspor’un açıklamasında dikkat çeken detay

Trabzonspor’un Ali Koç’a cevap niteliğindeki açıklamasında bir detay dikkat çekti.

Trabzonspor 13.01.2020, 15:25 13.01.2020, 15:35
Trabzonspor’un açıklamasında dikkat çeken detay

Haber61 – Spor Servisi – Trabzonspor’un, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’a cevap niteliğinden resmi siteden yaptığı açıklamada transfer teklifi detayları dikkat çekti.

Açıklamanın bir bölümünde oyunculara gelen tekliflere yer verilirken Uğurcan Çakır’a 20 Milyon Euro, Abdülkadir Ömür’e ise 23 Milyon Euro teklif geldiği belirtildi.

Açıklamanın o kısmında şu ifadelere yer verildi;

“Tüm bunların yanı sıra, kulübümüz altyapısındaki üretimi de sürdürülebilir hale getirmeyi başarmıştır. Yetiştirdiğimiz 6 oyuncunun bugünkü piyasa değeri 70 milyon Euro’ya ulaşmıştır. Kamuoyunda büyük ses getiren Yusuf Yazıcı’nın 17 milyon Euro’ya satışının yanı sıra, oyuncularımızdan Uğurcan Çakır’a 20 milyon Euro, Abdülkadir Ömür’e ise 23 milyon Euro’luk transfer teklifleri gelirken, Hüseyin Türkmen 4 milyon Euro, Abdulkadir Parmak 4 milyon Euro ve Serkan Asan ise 1.5 milyon Euro’luk değere ulaşmıştır. Takımımızın kadro değeri gelen transfer tekliflerine göre yaklaşık 100 milyon Euro’ya çıkarken, Transfermarkt verilerine göre ise 60 milyon Euro’dur! Diğer bir deyişle mevcut kadronun yıllık maaşının minimum 3 katı değere ulaşan futbolcu kadrosuna sahibiz.”

Trabzonspor’un açıklamasında dikkat çeken detay


Yorumlar (3)
ali 2 yıl önce
ne yaptın başkan. 20 milyon euroya merih demiral çağlar sövüncü defansını kurup şampiyon olurduk :)
Kemal SAKA 2 yıl önce
Biz kaleye Volkan Demirel'i koyup şampiyon olamayız. 20milyon euroluk liverpol kalecisinide koysak hiç emin olamam ki şampiyon olabilelim. O paye aile dışına kolay kolay çıkartılmaz bu ülkede. Ayarlanır, kurulanır.. katakulli matakulli, hokus pokus puffffff..
La 2 yıl önce
Tabi canım,yemedik ama doymuş gibi yapalım bari...????????????????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@