alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonsporlulara hakaret eden öğretmen hakkında flaş gelişme! Gözaltına alındı

Trabzonspor – Fenerbahçe maçı sonrası hakaret dolu yayın yapan öğretmen Mustafa E. Hakkında hem adli hem de idari soruşturma açıldı.

Trabzonspor 21.10.2021, 10:18
Trabzonsporlulara hakaret eden öğretmen hakkında flaş gelişme! Gözaltına alındı

Haber61 - Haber Servisi / Trabzonspor’un Fenerbahçe’yi 3-1 yendiği karşılaşmas sonrası sosyal medya hesabından Trabzonlulara ve Trabzonsporlulara hakaret ettiği belirtilen Öğretmen Mustafa E. Hakkında yeni gelişmeler yaşandı.

Trabzon Emniyet Müdürlüğü, Trabzon ve Trabzonspor ile ilgili hakaret içerikli yayın yapan bir sosyal medya kullanıcısı hakkında soruşturma yapıldığını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Öğretmenin görev yaptığı Kayseri’de il Emniyet Müdürlüğü harekete geçti.

Haber61'in edindiği bilgilere göre; soruşturma açılan öğretmen Mustafa E. Kayseri il Emniyet Müdürlüğü tarafından bugün sabah saatlerinde gözaltına alınarak ifadesi alındı ve hakkında işlem başlatıldı.

Öğretmen Mustafa E. Hakkında ayrıca Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından da idari soruşturma açıldığı öğrenildi.

Trabzon İl Eminiyet Müdürlüğü soruşturma açmıştı

Trabzon Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada şöyle denilmişti:

Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan sosyal medya takip ve tarama işlemleri sırasında, kentimizle ilgili kabul edilemeyecek paylaşım ve yorumlarda bulunan bir hesap sahibi hakkında, TCK/216 maddesi gereğince “Halkı Kin ve Düşmanlığa Tahrik veya Aşağılama” suçu kapsamında, soruşturma başlatılmıştır. Vatandaşlarımızın cezai ve hukuki (Tazminat) sorumlulukla karşılaşmamaları için, konusu suç (HAKARET, AŞAĞILAMA, SÖVME gibi) teşkil edebilecek paylaşım, yorum ve retweet-rt yapmamaları hususunu bir kez daha hatırlatıyoruz. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

öğretmen


Yorumlar (17)
Mr 2 ay önce
Meslekden men edilsin. En iyi ceza bu olur. Bu tip insanlar eğitimci olmamalı. Karda kışta çoluk çocuğu vardır ama onuda o düşünsün. Bi laf söylerken sonunu düşünmeli insan.
? 2 ay önce
bu kadar büyük hata yapılmaz.....hemde öğretmen.....ailesine yazık etti......
TARAFTAR 2 ay önce
İNŞALLAH O YAPMIŞ OLDUĞU AÇIKLAMALARIN SEBEBİNİ KENDİSİNE GÜZELCE SORARLAR. BİR TRABZONLU OLARAK BU HABERİN TAKİPCİSİ OLACAĞIM.
Hasan 2 ay önce
Bu adam yandı. Peki bu adama ali koç kol kanat gerecek mi? Hayır. Demek ki bir siyasetçi için arkadaşlarınızı kırmayın. Sizi arkadaşınızdan, ailenizde başkası savunmaz. Siyasetçiler arkadaşlarınızın tırnağı olamaz
Hoca 2 ay önce
LÜTFEN BU YARATIĞA ÖĞRETMEN DEMEYİN. MESLEĞİMİN İSMİNİN BÖYLE AHLAKSIZ İNSANLARLA BİRLİKTE ANILMASINDAN UTANIYORUM.
ts 2 ay önce
Verilecek olan ceza Trabzonlularu tatmin etmeli..yoksa bu tür suç işleyenlerin sayısı artar yada trabzonlu biri cezayı kendisi vermeye kalkar ki; buda olayların önü alınamaz bir hal almasına neden olur.
devran 2 ay önce
ulan adi mesleginden utan gerci nasil ögretmen oldugunda süphelidir sen insan ol önce yorum yaparken hakemin kararlarinin cok dogru oldunu görmüssündür nesi yanlis buna yanlis diyen insan degildir bütün medya birlesmis fenerin köpegi olmuslar yaziklar olsun
Hamdullah 2 ay önce
Bu zihniyete sahip öğretmenin yetiştiği çocuktan memlekete nasıl hayr gelmesini bekleyebiliriz. Bence burda emniyet müdürlüğünün vereceği karardan ziyade milli eğitim müdürlüğünün verecek olduğu karar önemli...Acilen bu ve bunun gibiler görevden ihraç edilmelidir..haberin sonuna kadar takipcisi olacağız.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@