banner556

Trabzonsporlu yöneticiler helallik istedi

Trabzonsporlu yöneticiler taraftardan helallik istedi.

Trabzonspor 03.04.2018, 15:40 03.04.2018, 15:59
Trabzonsporlu yöneticiler helallik istedi

Haber61 - Spor Servisi - Trabzonspor Asbaşkanı Ahmet Çubukçu ve yönetici Ali Rıza Egemen sosyal medya üzerinden bordo mavili taraftarlardan helallik istedi.


Asbaşkan Çubukçu mesajında "Her zaman yanında olacak olduğum. Seçilecek yeni yönetime başarılar diliyorum... İnşallah görev süresince  yaşadıklarımız sadece zafere giden yolda çekilen çile olmuş olur. Hakkınızı helal edin.." ifadelerine yer verdi.

Ali Rıza Egemen ise "Çok emek var... Çok mücadele var... Hakkınızı helal edin dostlar..." dedi.

Trabzonsporlu yöneticiler helallik istedi

Trabzonsporlu yöneticiler helallik istedi
Yorumlar (19)
ts61 3 yıl önce
Hakkım haram olsun!! Ne emeği verdiniz bu kulübe?? Twitter dan ergen gibi laf dalaşı yapıp iki haftada bir istifa edip vazgeçtiniz!!! Doğru köyünüze!!!
Ali KIRKBİR 3 yıl önce
Bir zerre bile hakkım varsa haram olsun size.
enzer ün 3 yıl önce
yaptıgınız borcları ödeyin helal edyim.orası babanızın cifligi deyil.
m a 3 yıl önce
erzurumluyum. ıstanbulda yasıyorum.cok ıyı bır ts taraftarıyım. benden yana helal olsun.ıyı ısler yaptınız, fakat sansınız yoktu......
erol 3 yıl önce
bir tek ahmet çubukcuya helal olsun
uğur yalçın 3 yıl önce
O kadarda helâl edilecek bir durum yok boşver her trabzonsporlunun hayali yönetici olmaktır rüyalarını süsler sizde o rüyanızı gerçekleştirmiş oldunuz gerisimi boş ver gitsin
Ahmet Arslan 3 yıl önce
Kim kulübün parasını çar çur etmişse kulübü bilerek yarara uğratmışsa hakkımı helal etmiyorum.Ayrıca siz yeni yönetimin yanında değil karşısında yer alın.Yoksa onları ve kulübü de batırır yok edersiniz.
Gürhan 3 yıl önce
İyi niyetinizden ve iyi işler yapmak için çok emek ve para harcadığınızı biliyorum. Ama futbolu ve futbolun doğrularını iyi bilmiyordunuz.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@