Trabzonsporlu yöneticiden Suk cevabı

Trabzonsporlu yönetici Nevzat Aydın taraftarların sorusunu yanıtladı

Trabzonspor 19.01.2017, 22:22
Trabzonsporlu yöneticiden Suk cevabı
Haber61 Spor Servisi

Trabzonspor'da sezon başında Porto'dan kiralanan ve beklenilen performansı gösteremeyen Hyun Jun Suk ile ilgili Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın'dan açıklama geldi.


Taraftarların sorusuna sosyal medyadan yanıt veren Aydın, Suk'un yeterince süre alamadığını söyledi. Gümüşhanespor karşılaşmasında Suk'un gösterdiği performans için bir taraftarın "Suk son zamanlarda gördüğüm en zevksiz şey sanırım"  eleştirisine yanıt veren Aydın takımın komple kötü performans gösterdiğine işaret ederek " Nerede gördün oynamıyor. Haklısın takım şiir gibi akıyordu Suk hariç." ifadelerin kullandı.

Suk transferini yalnızca kendisinin yapmadığını ve hep birlikte alınan bir karar olduğunu savunan Aydın " Yeterince süre aldığını düşünmüyorum. Zaten artık psikolojik olarak da çok zor durumda. Ben topun ona ulaşabildiğini bile düşünmüyorum. Kaçırdığı gol 4-5'tir. Zaten seneye yok, kiralık oyuncu." dedi.

İşte Aydın'ın o mesajları;
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (24)
aslan1461 5 yıl önce
saka mi bu adam topa vuracak hali kalmamis nasil oynasin ki cokmu aradiniz bu adami !
karadeniz61 5 yıl önce
suk kardesim hep gözlerin kapali biraz gözlerini iyi ac ki gol atmakda kolay olsun demi ayakta duramiyorsun yoksa isin zor.
Paşaa 5 yıl önce
Nevzat ağa saçmalamış yine. Takım şiir gibi oynadıda bitek suk mu kötüydü ne demek takımı benmi kurdum bize çemkireceğine aynaya bakta kendine çemkir. Kumda oynayamayacak adamları trabzonspor da oynattınız hala liv liv ediyosun. Az yüzün olsunda sus bari millete laf yetiştirerek prim yapacağına aldığın topcular iyi çıksında onla övün. Zeka abidesi
Ahmet sarıalioğlu 5 yıl önce
Yönetiçi kendine gel bu adam futbolcu deyil.daha fazla oynasaydı Trabzonsporun 21 puanıda olmazdı.kovun gitsin bu sefili.
vfdgfv 5 yıl önce
he DamDoy ile 21 puanımız oldu, suk'lan olmayacaktı cahil...
trbzn 5 yıl önce
Alınan futbolcular hepinizin değil menajerlerin kararıydı Nevzat bey. Trabzonspor'un geleceğini menajerlere bıraktığınız sürece batacaksınız. Kulübün futbolcu izleme değerlendirme komitesi kimlerden oluşuyor? Piyasadaki menajerlerden mi? Trabzonspor'un mazisini kupalarla dolduran onu büyük takım yapan efsaneleri hala hayatta bunu hatırlatmak isterim. Burada isimlerini saymaya gerek yok tüm camia o isimleri tanıyor. Onlarda eğer gönüllüyseler bırakında Trabzonspor'a yakışacak gelecek vaad eden ya da direkt katkı sağlayacak oyuncuları onların kurduğu ekip bulsun. Bildiğiniz gibi davrandığınız sürece hiçbirşey daha iyi olmayacak.
devran 5 yıl önce
sen ne diyorsun insanlari ne kandiriyon adam iyi olsa zaten oynar o sansi beklemez siz gidi kiralik oyuncu aliyorsunuz adam iyi olsa kiralik gitmez bu isi bilmiyorz dersin kiralikdan ne bekliyorsun
Ali Papa 5 yıl önce
SUK'a veriken sürenin yarısı verilseydi belkide bugün forvet aranmazdı.aynı dürenin üöte biri yuduf yazıcıya verilseydi bugün iki gerçek golcü olması kuvvetli ihtimaldi.Ama bunun içinde miadı dolmamış bir teknik direktör lazımdı.
Kahveci 5 yıl önce
Süre alamaması da sizin getirdiğiniz hoca yüzünden madem bu kadar güveniyosun oyuncuya getirdiğin hocada iş yok o zaman.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@