Trabzonsporlu yönetici kripto para vurgunu konusunda 1 ay öce uyarmış!

Trabzonspor yönetim kurulu üyesi Sertaç Güven, kripto para konusunda 1 ay önce uyarılarda bulunmuş.

Trabzonspor 25.04.2021, 10:55
Trabzonsporlu yönetici kripto para vurgunu konusunda 1 ay öce uyarmış!

Türkiye’de Thorex ile patlak veren kripto para dolandırıcılığı sonrası mağdurlar paralarını kurtarma yollarını arıyor. Yurt dışına kaçtığı belirtilen Thorex kurucu Fatih özer için İnterpol tarafından kırmızı bülten çıkartıldı.

Yaşanan tüm bu gelişmelerin ardından ilginç bir ayrıntı da ortaya çıktı.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Sertaç Güven’in kripto para piyasasında yaşanacaklar hakkında daha önceden uyarılarda bulunduğu görüldü.

Güven 31 Mart 2021 tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Adı sanı belirsiz kripto paralar ile 10 kat kazandım diye sevinenler, yarın kazan ölünce devlet bizi kurtarsın diyecek” mesajını yayınlamıştı.

1 ay sonra Güven’i haklı çıkaran gelişmeler yaşanmaya başladı. Güven “Kripto paralar ile adı sanı belirsiz kripto paralar arasındaki farkı anlamayan iletişim kurmasın lütfen” mesajını da paylaşmıştı.

Haber61 - Haber ServisiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Murat Başkan 5 ay önce
bu işi maalesef devletimiz kazanca çeviremedi.. orda dünyanın parası dönmekte. işi bilen ülkeler dünyanın parasını kendi ülkelerine çekiyor. hemde her şey yasal. zerrab veya halkbank vakaları gibi olmuyor.. anlayan anladı..
Bilenbiri 5 ay önce
Müstehaaaaakkkkk....!
Paranla rezil olmak böyle bir şey....!
Hasan 5 ay önce
Kripto para. Gizli para. Karşılıksız para. Kumar. Adil bir devlet mazlumun sofrasından keserek hiç batakçıyı kurtarmaz. Müteahhidi kurtarmaz. Bir on yirmi yüz kazanırken bu beyler hangi fakirle paylaştılar?
tevik şen 5 ay önce
ya tspor hisselerinde biste ve kriptoda hırsızlık yokmu
vatansever 5 ay önce
Kıyamet alametlerinden biri de çobanların müteahhit olması

Gelişmelerden Haberdar Olun

@