alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Trabzonsporlu taraftarlardan tepki: Hodri meydan!

Trabzonlu Gençler grubu açıklama yayınladı

Trabzonspor 18.10.2021, 17:44
Trabzonsporlu taraftarlardan tepki: Hodri meydan!

Trabzonspor'un taraftar gruplarından Trabzonlu Gençler, bordo mavili takımın Fenerbahçe'yi 3-1 yendiği maçın ardından sarı lacivertli kulübün medya ayağının algı operasyonlarına sert tepki gösterdi.

Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Masa altlarından oyun çevirmeye duran tüm medya patronları ve mensuplarına; Dün oynanan mücadelede birçok pozisyonda hakem aleyhimize karar vermekten çekinmeyen, sahada takımızı ince ince doğrayan bir hakem olmasına rağmen her başarısızlığının ardından hakemlere sığınmaya duran Ali Koç adlı şahıs yine sahnede provokatörlüğünü yapmıştır. “Haksızlık” adı altında bahsettikleri pozisyonları kalemini satmayan, vicdanı olan ve kimseye uşaklık etmeyen spor camiası izlemiştir. 

Hal böyle iken, takımımız için algı oluşturarak, sonraki maçlarda aleyhimize karar verilmesi için uğraşan ve medya üzerinde masadan oyunlar oynayan şahısları hepimiz çok iyi biliyoruz ve spor camiası ile paylaşmaktan kaçınmıyoruz.

Emre Bol, Serdar Ali Çelikler, Abdulkerim Durmaz, Rıdvan Dilmen, Deniz Ateş Bitnel, Deniz Çoban, Acun Ilıcalı ve Ali Koç sizi de masa altlarında çevirdiğiniz oyunları da çok iyi biliyoruz: Mesele yangın çıkarmaksa, buyrun gelin; Hodri meydan!

Trabzonspor taraftarları olarak, yıllardır üvey evlat olarak görüldüğümüz spor camiasında tek başımıza her türlü mücadeleyi verdik, bundan sonra da aynı kararlılıkla vereceğiz. Çevirdiğiniz oyunları başınıza yıktık, yine çıkacağız.

Türk Spor camiasında daha fazla rezil olmamak adına bu işleri bırakın! Uğraştığınız Trabzonspor’un altında ezilmeye mahkumsunuz” ifadelerini kullandı. 


Yorumlar (8)
A101 2 ay önce
Kimsenin Futbol konuşmaya niyeti yok
Trübünde olan taraftarlar gibi tv kanallarında yorum yapıyorlar
En basiti bir spor kanalında sayın Gürcan Bilgiç proğram başında TS kazandığı penaldı için doğrudan penaltı değil dedi
ama gene aynı programın ilerleyen saatinde Sayın Ali Koç un pozisyin penaltı demesinden sonra Sayın Bilgiç pozisyona penaltı demek zorunda kaldı nedense!
Bırakın artık bu işleri. Sanki Süper ligte tek 10 kişi kalan takım fenerbahçe. Biz de son 3 maçın 2 sinde 10 kişi ile bitirdik. Ama kimse sorgulamıyor Fenerbahçenin ilk yediği golün kaleci hatasından... Kimse demiyor 10 kişi kaldıklarından sonra 10 kişi ile defans yaptıklarını... vs vs yaz yaz bitmez
Mr 2 ay önce
İşin en güzel tarafı it ürürken kervanın yürümesi. Gülcan faule faul demedi. Trt de alp pehlivanda faul demedi demedide noldu ????
Amasyali Bordomavi 2 ay önce
Fenerliler türübünlere oynuyor tehdit şantaj hersey var devlet desteği mhk desteği ile şampiyon olmak istiyorlar açıkça bağıra bağıra dün gece havaalaninda dile getirdiler.
Black n blue 2 ay önce
Bu takım başkanıyla hocasıyla oyuncusuyla taraftarıyla kazıya kazıya hakem katliamlarına rağmen bu liderliği aldı. Onların emeklerini çalmaya kalkan olursa hepsinin lokmaları kursaklarında kalsın.
Turgay 2 ay önce
Umarım gereğini yaparsınız.
TARAFTAR 2 ay önce
Bu camianın yaptığı (fener) kalkışma hareketi ama o da geri tepecek..satılmışlar (belli başlı spor yorumcuları) asla muaffak olamayacaklar.Trabzon spor ve gururlu anadolu takımları herdaim vurmaya devam edeceklerdir.saygılar..
taraftar 2 ay önce
He he.. yazdıklarınıza sizde inandınız değilmi . Adamlar haksız olmasına rağmen ortalığı karıştırdılar, siz haklıydınız da ne yaptınız gelen siyasilere yalakalık yapmaktan başka..
Omar 2 ay önce
bi git işine bak sen ya.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@