Trabzonsporlu taraftarlardan takıma destek

Bordo mavili taraftarlar yalnız bırakmadı

Advertisement Advertisement

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig'de dün akşam oynanan Galatasaray Trabzonspor maçında tüm Türkiye bir tiyatroya şahitlik ederken bordo mavili takım adeta katledildi.

Karşılaşmanın ardından morali hayli bozuk olan Trabzonsporlu futbolculara en büyük destek taraftarlardan geldi. Bordo mavili taraftarlar takımı Trabzon havalimanında karşılayarak moral verip destek oldu.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇAĞRIBEKAR
ÇAĞRIBEKAR - 2 ay Önce

17 şubat Alanya maçı seyirci sayısı : 41.461
VAR mısınız ?
İNADINA.
OLACAĞIZDA.!!!!!!!!

?
? - 2 ay Önce

maalesef ülkemizin futbolundan iğrenmeye başladım.....ayrıca var sistemi bizim ülkemizdeki futbol yönetim sistemi ile uyuşmayacağınıda çok net bir şekilde görüldü....

Esman Korkmaz
Esman Korkmaz - 2 ay Önce

Hakemlerimizin biraz İstanbul sevdası var.Bir tane türk futbolcu sahaya süremeyen G.S trabzonun 18lik türk futbolcuların Mucadrlesini haz edemediler....

M.Bahadır
M.Bahadır - 2 ay Önce

Bence var sistemini ortadan kaldırmak için yapılan çabalar var ve kesinlikle kalmalı. Yapıda bozukluk var MHK kendi sistemini kendi denetlemeye çalışıyor ve hata yapıyor burada yapılması gereken VAR da ki kişilerin başka bir birimden olup hakemleri denetlemesi olacaktır. İki farklı birimin çekişmesinde daha olumlu sonuç çıkacaktır.

been
been - 2 ay Önce

Erzincanlı bir Trabzonspor taraftarı olarak her zamanki gibi tribündeki yerimizi aldık gururlu ve onurlu bir şekilde Mücadele eden takımımızı sonuna kadar desdekledik,Futbolu kirletenler sizi ALLAH a havale ediyorum topunuzun ALLAH Belasını versin.

Bafrali
Bafrali - 2 ay Önce

Ya ne olacakti. Bizim bizden baska dostumuz yok. O cocuklar didinio ellerinden geleni yapiyorlar alinlarindan opuyorum hepsini tek tek. Ful destege devam. Alanya maci 41bin diyorum. Haydeeee

Memo
Memo - 2 ay Önce

Tamam arkadaş. Hepimiz biliyoruz hakemlerin bizi doğradını, ama biraz da hatayı kendimizde arayalım.Neden Kamil Ahmet her hafta kademe hatası yaparak adamını kacırarak üç haftadır gol yiyoruz.Neden 20 dakika gs bizi bukadar boğdu,yada abdüşün düşüşü.

hasan pekgöz
hasan pekgöz - 2 ay Önce

sorun var deyil sorun yonetenlerin ziyniyet sorunu hırsız alenen çalıyor


banner426

banner204