banner539

banner526

banner533

banner513

Trabzonsporlu oyuncunun ilginç özelliği

Bordo-Mavili kulüp, sosyal sorumluluk projelerine devam ediyor.

Trabzonspor 02.11.2017, 16:06
Trabzonsporlu oyuncunun ilginç özelliği

Trabzonspor Basketbol Kulübü, sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyor.

 
Geçmişte birçok projeye imza atan Bordo-Mavili kulüp, bugün de Trabzon Fatih Anadolu Lisesi öğrencileri ile bir araya geldi. Takım kaptanı Alper Saruhan ve Nijeryalı oyuncusu Chris Obekpa ile onlarca öğrenci buluştu.
 
Karşılıklı soru cevap halinde geçen etkinlikte öğrenciler, basketbol ve basketbolcularla ilgili merak ettiklerini Saruhan ve Obekpa ile paylaştılar. Yönetim Kurulu Üyeleri Alpaslan Beşli, Selim Emre Ar ve Engin Harbutoğlu’un katıldığı etkinlikte öğrencilerin en çok üzerinde durdukları konular ise basketbolcuların yaşamları, Alper Saruhan’ın diyabetle birlikte basketbol hayatını sürdürmesi, Obekpa’nın Nijerya’da bir kabilenin prensi olması ve kişilikleri ile gelecekleri konuları oldu.
 
Etkinliğin ardından Trabzon Fatih Anadolu Lisesi müdürü, öğretmenleri ve öğrencileri, takım oyuncuları ile hatıra fotoğrafı çektirdiler. Kulüp ise üzerinde oyuncuları imzalarının bulunduğu basketbol topunu Fatih Anadolu Lisesi’ne hatıra olarak hediye etti.

Trabzonsporlu oyuncunun ilginç özelliği

Trabzonsporlu oyuncunun ilginç özelliği

Trabzonsporlu oyuncunun ilginç özelliği
 
Yorumlar (1)
FC LİVERPOOL 3 yıl önce
iyi güzelde umarım paralarını veriyorsunuzdur bu basketbol takımı niye var onuda anlamadım futbolu yönetemiyorlar basketbol şubesi açıyorlar orasıda kepenklik :D

Gelişmelerden Haberdar Olun

@