Trabzonsporlu oyuncudan Kütahyalı tepkisi: "Seni affetmiyorum"

Trabzonsporlu oyuncu Rasim Ozan Kütahyalı'ya tepki gösterdi.

Trabzonspor 21.11.2017, 10:49
Trabzonsporlu oyuncudan Kütahyalı tepkisi: "Seni affetmiyorum"

Spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın Boşnaklara yönelik hakaret içeren sözlerine Trabzonspor'un savunma oyuncusu Uğur Demirok'tan tepki geldi. 

Trabzonspor'un savunma oyuncusu Uğur Demirok, kendisine ait sosyal medya hesabından Türkiye'nin ve Bosna Hersek'in bayraklarını paylaşarak, spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'ya tepki gösterdi. Uğur, yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 


"Türk olduğum kadar Boşnak’ım ve Boşnak olduğum kadar Türk’üm. Ay yıldızlı formayı gururla giymekte olan bir Türk evladıyım. Ağzından çıkan kelimelerin ucunun nereye dokunacağını bilmeden sarf ediyorsun ve sonunda kimlerin incineceğini bilmiyorsun. Rasim Ozan Kütahyalı, ağzından çıkanlar benimle birlikte tüm Boşnak halkının haklı tepkisine sebep olmuştur. Sade ufak bir özür ile de bunun telafisi olmaz ki en azından benim için olmayacaktır. Seni Affetmiyorum."

Trabzonsporlu oyuncudan Kütahyalı tepkisi: "Seni affetmiyorum"
Yorumlar (5)
halil 3 yıl önce
kovulması yetmez, siyasilerin dalkavukluğunu yaparak aldığı yalıda oturmaya devam ediyor... onu kollayanlar da biraz utansa keşke
bravo uğur 3 yıl önce
ya şu roku adam yerine koymayın o hala zekeriya özün heykelini neresine dikeceğine karar verememiş bir meczup. uğur özetlemiş, kardeşim benim helal olsun...
Nihat 3 yıl önce
Kanalda çok seviyesizce konuşmalar oluyor. Programın kaldırılması iyi olur.
YASAR 3 yıl önce
İĞRENÇ YARATIK
murat 3 yıl önce
fikri neyse zikri de o olurmuş insanın. beyni cünüp ....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@