Trabzonsporlu miniğin gözyaşları

Trabzonspor'un yediği ikinci golden sonra göz yaşlarını tutamadı.

banner432

Samsun'un Bafra ilçesinde yaşayan 4 yaşındaki Yusuf Kayra Usta adlı minik taraftar, Trabzonspor'un Antalya'da Macaristan temsilcisi olan MT Budebeşte ile yaptığı hazırlık maçını izlerken Trabzonspor'un yediği ikinci golden sonra göz yaşlarını tutmadığı görüldü. 

Karşılaşmayı izlerken dedesi ve babasının yanında "Neden yeniliyoruz" diye ağlayan minik Yusuf'u ailesi bu hazırlık maçı diye ikna etmeye çalışsa da başarılı olamadılar. Hazırlık maçı dahi olsa mağlubiyeti kabul edemeyen minik Yusuf kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

(Bafra55)

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 10:50

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
qb
qb - 6 ay Önce

gençlerimiz hep istanbul takımlarına yöneliyor.. bu kapsamda güzel bir analizle taraftar bilinci yeniden olusturulmalı.. bu cocuk en yakin zamanda maça davet edilmeli..

Semih Atik
Semih Atik - 6 ay Önce

Çocuklarınızi böyle fanatık yetiştirmeyin kardeşim. Biz böyle fanatık oldukta ne oldu. Ben de oğlumu Ts lü yaptım ama tembihledim bu futbol yenmekte var yenil.ekte. Rakibine saygı duy (fb hariç)

ali
ali - 6 ay Önce

mtk 99da feneri elediği zaman da ağlayanlar olmuştu.

Ali
Ali - 6 ay Önce

Bu videoyu tüm futbolcular...

Bordo.
Bordo. - 6 ay Önce

Minik kardeşimiz bizi ifade ediyor.Yenilmek istesende istemesende insanı etkiler.Çünki sahada sevdiğin ve renklerine aşık olduğun bir takım oynuyor.Bu sevgi hep varolsun.İyi sonuç aldıkça.Trabzonspor taraftarıda çoğalmaya başlayacaktır.İyi yoldayız inşAllah.

M. Öztrk
M. Öztrk - 6 ay Önce

Ulan benim zoruma gitti cocuk ne yapsın ya hazırlık mazırlık adamın zoruna gidiyo,, bizi kanser ettiler yinede vazgecemiyoz bu sevdadan

musa
musa - 6 ay Önce

Dünyadaki mazlumlar için ağla uşağum futbol için ağlanmaz

SIRADAKİ HABER

banner204

banner393