Trabzonsporlu Mas: Trabzon şehri harika

Trabzonsporlu Emmanuel Mas, milli maç için gittiği ülkesinde Türkiye ve Trabzon'u övdü.

Trabzonspor 24.03.2017, 08:26 24.03.2017, 09:48
Trabzonsporlu Mas: Trabzon şehri harika

Trabzonsporlu oyuncu Mas, ülkesi Arjantin'de bir televizyon kanalına açıklama yaparak, “Türkiye müthiş bir ülke. Herkesin gelmesini istiyorum. Trabzon da mükemmel bir şehir” ifadesini kullandı


Arjantin Milli Takımı kampında bulunan Trabzonspor'un sol beki Emmanuel Mas, Türkiye ve Trabzon'a övgü yağdırdı.

"İSTANBUL TAKIMLARI 3-5 BİN KİŞİYE OYNARKEN BİZ..."

Ülkesinde TV kanalına konuşan 28 yaşındaki oyuncu, "Trabzonspor'u tercih ettiğim için burada eleştirilmiştim. Ama yeni takımımın Arjantin'de bilinmemesi, onların suçu değil. Arjantin'de herkesin tanıdığı G.Saray'ı daha bir hafta önce yendik. Hem de 10 kişi kalıp kalemizde tehlike bile atlatmadan. İstanbul takımları maçlarını 3 bin, 5 bin kişiye oynarken benim takımım 40 bin kişiye oynuyor. Şimdi ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anlıyorum" dedi.

"SÖYLEDİKLERİMDEN FAZLASI VAR"

Mas, Türkiye ve Trabzon için de şunları söyledi: "Türkiye harika bir ülke. İnsanı, kültürü, havası ve yemekleri muhteşem. Herkesin Türkiye'yi görmesini istiyorum. Geldiğinizde söylediklerimden fazlasını bulacaksınız. Trabzon şehri de harika."
.


 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
ayhan 4 yıl önce
Bu adama helal olsun, hem saha içi hem saha dışı tam bir profosyonel. Trabzon un tanıtım elçisi gibi maşAllah. Çok güzel övgüler ile ülkesine bizi anlattı... Bunlar küçük görünebilinir ama önemlidir.
Wvet 4 yıl önce
Tessekur yonetim tessekur hoca boyle karakterli adamlar oynadigi icin bu giderse bile alkislarlan gider tessekurler mas yola devam insallah
soners 4 yıl önce
Mas gibi karakterli oyuncular lazım her zaman...
adnan 4 yıl önce
adamgibi adam helalsana
Hakan 4 yıl önce
Bence Trabzonspora gelen en iyi yabancı oyuncu
memati 4 yıl önce
"İstanbul takımları maçlarını 3 bin, 5 bin kişiye oynarken benim takımım 40 bin kişiye oynuyor"
Şu sözün hakkını biz uzun süre trübünde destekleyerek verirsek, her maç stadı doldurursak emin olun değil Türkiye dünyada kafaya oynayan bir takım oluruz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@