Trabzonsporlu Futbolcu Transferi Duyurdu!

Trabzonspor'dan ayrılması gündemde olan M'bia Çin'e transferini adeta kendisi açıkladı. Futbolcunun sosyal medyadan eklediği fotoğraflarda Çin'in Hebei Fortune FC takımı formasıyla ve kulübün bir yetkilisiyle fotoğraf çekildiği görülüyor.

Trabzonspor 29.01.2016, 00:29
Trabzonsporlu Futbolcu Transferi Duyurdu!

Trabzonspor'dan ayrılması gündemde olan M'bia Çin'e transferini adeta kendisi açıkladı.

Futbolcunun sosyal medyadan eklediği fotoğraflarda Çin'in Hebei Fortune FC takımı formasıyla ve kulübün bir yetkilisiyle fotoğraf çekildiği görülüyor.

3-144.jpg2-309.jpg

Yorumlar (7)
BLACK 5 yıl önce
Bu kalitede oyuncu zor buluruz he arza çıkartıyordu sattık ama değeri 4 milyon Euro değil birde Çine en az rahat 8 milyon Euro ederdi.
Ahmet 5 yıl önce
Yakında bir az parada oradan aşırır ve gider. Bunlar ahlaksız sporcular.
Yilmaz Topal 5 yıl önce
Acidim cinli adam . Tam uc kagitci bu
Yilmaz Topal 5 yıl önce
Hep soylemisimdir bu Mbi Uefa kupasini kaldirdi piyasasi olan bu adam neden Trabzona geldi bu isde bir bit yemigi var demisimdir lik zamanlar herkezin tsktorini aldi ornek godyerildi dort ay sonra foyasi cikti aslinda uefa nin bu gibilere dur demesi lazim
Ercan 5 yıl önce
Bu adam IHO zamanında küstürülmüş ve istenen verim alınamamıştır. Normalde bize gelen en iyi bir kaç yabancıdan biriydi ve ayrıldığına üzülüyorum. Inşallah kendisini aramayız
gazman 5 yıl önce
Gule gule halk kahramani. Gazin hic bitmesin
Recep ayar 5 yıl önce
Cok güzel bir haber. Insallah bu sorunlu adamdan kurtuluruz. Hic faydasi olmadi. Bursa macini bu adam kasitli olarak sapote etti.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@