7m

7m

hyundai

tamfinans

Trabzonsporlu Denswil Türkçe öğreniyor

Trabzonspor'un başarılı futbolcularından Denswil Türkçe dersleri alıyor

Trabzonspor 12.04.2022, 20:52
Trabzonsporlu Denswil Türkçe öğreniyor

Haber61 Spor Servisi

Süper Lig'in lideri Trabzonspor'da bu sezon önemli işlere imza atan isimlerden biri olan Stefano Denswil Türkçe dersleri almaya başladı.

Bordo mavililerin savunmadaki jokeri haline gelen Denswil, sosyal medyadan Türkçe öğrenirken çekilen bir fotoğrafını paylaşarak "Öğrenmeyi asla bırakma çünkü hayat öğretmeyi asla bırakmaz” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Denswil'in paylaştığı fotoğrafta arka plandaki panoda yer alan Mustafa Kemal Atatürk fotoğrafları da dikkat çekti.

Türkiye'de yıllarca top koşturup Türkçe öğrenme gayreti göstermeyen yabancı futbolcuların aksine, Trabzonspor'da kiralık olarak forma giyen başarılı futbolcunun Türkçe öğrenmeye çalışması taraftarların da takdirini topladı.

İşte o fotoğraf;

Trabzonsporlu Denswil Türkçe öğreniyor


Yorumlar (8)
Mantıksız 1 ay önce
Tebrikler Kardeş (Congratulations Bro). Türkiyede 50 sene yaşayıp, anladığı halde, tek cümle konuşmayan İngiliz Ukalası G. Milne aklıma geldi. Aferin Sana..
Ömer 1 ay önce
Aynen öyle !
Yusuf 1 ay önce
Adam gibi adam.
Humalos 1 ay önce
Ya 50 Yıldır Almanyada yaşayıp Almanca konuşamayanlara ne demeli.
Mantıksız 1 ay önce
O bahsettiklerinin çoğu Ampulcü !! Bir kaç Yıl, Eğitimim gereği Avrupa’da kaldım. Orda ne Davarlar var !! Erkek ve Kadınların çoğu, Türkiye’de hangi Dağda yaşadılarsa, aynı şekilde ordada öyle yaşıyorlar !! Sordun mu, “Avrupa’da yaşıyoruz” derler !
Ozgur Ata 1 ay önce
denswill imzalasin, edgar'la yeni sozlesme yapilmali. Sorloth bjk'ye kaptirilmamali, hatta talisca'nin bjk ihtimali varsa orda da transfer calimi atmaliyiz
mehmet 1 ay önce
Adamin dibi.
COVANNİ 1 ay önce
LAA OĞLUM GEL BİZ SANA BEDAVA ÖĞRETELİM. HEMDE TRABZON TÜRKÇESİ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@